1.kolo ZHP mladší žákyně, 16.11.2019

V sobotu 16.listopadu se konalo ve sportovní hale ve Vracově 1. kolo ZHP v kategorii mladší žákyně.
Hrálo se 1×17,5 minuty, mezi zápasy 2,5 minuty. Za účasti 9 družstev byl podle propozic turnaj rozdělen do dvou částí:
Výsledky kvalifikační části:
K1     8:30    Svinov – Chropyně   2:9
K2    8:50     Ostopovice – Miroslav   2:6
K3    9:10      Draken B – Svinov   0:2
K4    9:30     Chropyně – Ostopovice   11:4
K5    9:50     Miroslav – Draken B   2:2
K6   10:10    Ostopovice – Svinov   4:7
K7   10:30    Chropyně – Draken B   5:2
K8   10:50    Svinov – Miroslav   4:3
K9   11:10     Draken B – Ostopovice   4:1
K10 11:30    Miroslav Chropyně   0:9

Hlavní část turnaje:
1. TJ S.Vracov
2. Draken Brno A
3. Sokol Svinov – postup z kvalifikace
4. TJ Olbramovice
5. TJ J.Humpolec
6. TJ Chropyně – postup z kvalifikace

Výsledky hlavní části turnaje:
1.    11:50    Humpolec – Vracov   3:2
2.    12:10   Draken A – Olbramovice   1:4
3.    12:30   Chropyně – Vracov   10:1
4.    12:50    Draken A – Svinov  1:4
5.    13:10     Olbramovice – Humpolec   0:1
6.    13:30    Chropyně – Draken A   10:1
7.    13:50    Vracov – Olbramovice   4:5
8.    14:10    Svinov – Humpolec   1:5
9.    14:30   Olbramovice – Chropyně   5:9
10.  14:50   Draken A – Humpolec   0:1
11.   15:10   Vracov – Svinov   9:2
12.   15:30  Humpolec – Chropyně   3:6
13.   15:50  Svinov – Olbramovice   5:5
14.   16:10  Vracov – Draken A    3:2

Výsledky turnaje:
1.   TJ Chropyně                 44:12 10b.
2.   TJ Jiskra Humpolec   13:  9   8b.
3.   TJ Olbramovice           19:20   5b.
4.   TJ Sokol Vracov           19:22   4b.
5.   Sokol Svinov                 14:29   3b.
6.   Draken Brno A               5:22   0b.
7.   Draken Brno B
8.   TJ Miroslav
9.   TJ Sokol Ostopovice

Sestava a branky: Repíková Adéla,  Zálešáková Sára (3), Břečková Radana, Kozumplíková Helena (2), Zancová Natálie (14), Tužilová Barbora, Drugová Adele, Mizeríková Veronika, Sequenz Alex, Hanáková Eliška, Čamlíková Ludmila.