InformaceVýsledky

25.8.2019 Vracov – Pustějov

V neděli 25.srpna se hrálo 1.kolo ligové soutěže žen. V podstatě celý zápas byl doprovázen deštěm nebo mrholením, takže jeho kvalita byla z části ovlivněna také mokrým povrchem.
ženy:
TJ Sokol Vracov  – TJ Pustějov 11:8 (6:5)
Sestava a branky: Jurečková Lucie, Polanská Andrea, Flajzarová Silvie, Somrová Veronika, Pekařová Monika, Kožuchová Adriana, Kulendová Kateřina, Fridrichová Alžběta (2), Chlustinová Renata, Polanská Natálie (6), Niklová Eliška (1), Šafářová Kateřina (2)
Rozhodčí: Přikryl M.
Začátek: 10:30

Komentář:
První utkání v nové sezoně a především ve vyšší soutěži zvládly vracovské ženy i přes nepřízeň počasí na jedničku. Kvůli absenci některých hráček, tohoto času v zahraničí, nebylo domácí družstvo kompletní. Přes to všechno bylo výjimečně hráček Vracova více než soupeře. I to mohlo mít podíl na domácí výhře. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané, o čemž svědčí také stav poločasu s rozdílem jednoho gólu (6:5). Do druhého poločasu nastoupilo lépe domácí družstvo žen, které si postupně vytvářelo dvou až tříbodový náskok, který se jim podařilo udržet až do konce utkání. Dobrý výkon jak obrany, tak útoku, podporovala dnes výborně chytající brankářka L. Jurečková, kterou taktéž soupeř vyhodnotil jako nejlepší hráčku zápasu.