Články

Vracov – Náchod, 28. srpna 2016

V neděli 28.srpna  se odhrál na domácím hřišti první zápas žen v nové sezoně. Soupeřem bylo družstvo Sportklub Náchod

TJ Sokol Vracov – Sportklub Náchod 7 : 23 (2 : 10)

Do prvního utkání nového ročníku II.ligy žen nastoupil Vracov v poměrně oslabené sestavě, což se velice rychle projevilo.
Domácí drželi krok s hostujícím Náchodem do desáté minuty první půle, kdy z pěkné akce snižovala na 1:2 Dorka Kozumplíková. Ještě ve dvanácté minutě to bylo 2:3. Od té chvíle, ale jakoby domácí děvčata úplně přestala hrát a skóre narůstalo jen na straně hostů. Spousta chyb v obraně a špatná střelba v útoku znamenalo stav 2:10 po poločase. A to jen díky dobrému výkonu Silvie Čajkové v bráně. V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Typická střelba náchodských levaček z kliky, s čím se domácí děvčata nedokázala popasovat a špatná střelba v útoku Vracova znamenalo jasné vítězství hostů v poměru 7:23.

Sestava:
brankářka: Silvie Čajková
obrana: Andrea Polanská, Lucie Jurečková, Monika Pekařová, Veronika Somrová
Útok: Renata Chlustinová, Kateřina Šafářová 3 , Dorka Kozumplíková 1, Alžběta Fridrichová 3