Dvojkolo žen Opatovice, Náchod 20. a 21. května 2017

Pouze v sedmi odjely ženy do Opatovic a v neděli v Náchodě je doplnila Andrea Raiskubová. Oslabená sestava neuhrála ani bod.

sobota:
TJ Sokol Opatovice – TJ Sokol Vracov 19:13 (8:5)
Polanská 6, Šafářová 6, Jurečková 1

neděle
Sportklub Náchod – TJ Sokol Vracov  10:5 (6:2)
Jurečková 1, Raiskubová 1, Šafářová 1, Polanská 2

Hodnocení dvojkola:

Přestože jsme k sobotnímu utkání do Opatovic odjely pouze v sedmi, stále bylo naším cílem uhrát dobrý výsledek. V prvním poločase jsme díky dobrému výkonu jak obrany, tak útoku držely se soupeřem krok a o poločase do šatny odcházely za stavu 8:5. Start druhého poločasu se nám vydařil a postupně jsme se dotahovaly na soupeře až na rozdíl jediného gólu. Bohužel se pak začala projevovat zejména početní převaha soupeře a možnost střídat skoro celý útok, na což nedokázala naše, už trochu unavená obrana, včas zareagovat.

V neděli nám do Náchoda přijela pomoct taky A. Raiskubová, bohužel ani tak se nám nepodařilo získat žádný bod. Už od začátku bylo jasné, že zápas nebude žádnou přestřelkou. O tom hovořilo také skóre, kdy v 10.minutě svítilo na ukazateli 0:1. Obrana vcelku dobře četla hru útoku z Náchoda, ale na druhé straně se tak dobře nedařilo našemu útoku. Přes veškerou snahu se nepodařilo přes dobrou náchodskou obranu vstřelit za celý zápas více jak 5 gólů, což k výhře bohužel opravdu nestačí.