TJ Přeštice vs TJ Sokol Vracov

vs

Detail

Průběh zápasu:

Hned z prvního útoku střílí branku soupeř (0:1) – na druhé straně srovnává Adéla Dobešová na 1:1. Z dalšího útoku upravuje stav zápasu na 2:1 Adéla Chlustinová a pak Aneta Kuchynková na 3:1. Obraně se daří osobka na nejlepší útočnici soupeře Voráčkovou, ve dvou případech se to nepodařilo a je srovnáno na 3:3. Do vedení nás dostává Adéla Dobešová a soupeř vyrovnává na 4:4. Následuje dlouhá pasáž bez vstřelené branky. V závěru poločasu odskakujeme na 6:4 (Kuchynková a Dobešová) a tak taky 1.poločas končí.

Na začátku 2. poločasu soupeř snižuje na 6:5 a pak se střídá několik minut neúspěšné dobývání obran. Na 7:5 zvyšuje z trestu Aneta Kuchynková. Pak nás 4x podržela brankářka, ale přišly dvě ztráty míče za sebou při přechodu do útoku a soupeř upravuje na 7:6. Adéla Dobešová opět mění skore na dvoubrankový rozdíl (8:6). Naše obrana vypichuje míč, ale útok ztrácí míč a z rychlého protiúku Přeštice upravují na 8:7. Z protiútoku střílí branku Adéla Dobešová (9:7). V 11 minutě druhého poločasu z trestného hodu upravuje Voráčková na 9:8. Na druhé straně po rozehrávce trestného hodu dává branku znovu Adéla Dobešová (10:8). Pak dva výborné zákroky Katky Slavíkové znehodnotila ztráta míče v útočné třetině a z rychlého protiútoku Přeštice snižují na 10:9. Z dalšího útoku proměňuje Voráčková trestný hod a je srovnáno na 10:10 a drama pokračuje. Pak násladují dva trestné hody Vracova a Aneta Kuchynková otáčí vedení opět na naši stranu (11:10). Netrvalo dlouho a přeštická Voráčková vyrovnává na 11:11. Další útok na naší branku končí nohou soupeře a útok proměňuje Aneta Kuchynková (12:11). Z dalšího protiútoku soupeř nastřeluje tyč a po ztrátě míče je ve 20 minutě srovnáno na 12:12. Stále se nám nedaří soupeři odskočit – po dobrém zákroku obrany následuje potrestaná ztráta míče. Aneta Kuchynková překlápí vedení opět na naši stranu (13:12). Po výborném zákroku brankářky následuje ztráta míče a ve 23 minutě soupeř srovnává na 13:13.  Dva tresné hody po sobě – druhý končí na břevně. Protiútok končí na Katce Slavíkové a následují dva trestné hody po sobě a ten druhý proměňuje Adéla Dobešová ve vedení Vracova 14:13. Útok soupeře končí střelou vedle a následuje timeout Vracova. Do konce utkání zbývá poslední minuta a máme míč v útočné třetině. Následuje ztráta míče v útoku a do konce už chybí jen 25 vteřin. Protiútok Přeštic končí na břevně a rozhodčí píská konec za stavu 14:13 pro naše děvčata.