TJ Sokol Vracov vs Sokol Krčín

vs

Detail

K prvnímu sobotnímu zápasu nastoupila děvčata proti Krčínu. Střely v úvodu likvidují brankářky na obou stranách. Až Adéla Chlustinová otvírá skóre (1:0 pro Vracov). Vysunutá obrana dělá soupeři velké problémy a v útoku řádí Adéla Chlustinová (3:0). Pak se prosazuje Krčín (3:1). Z dalšího trháku Chuchu a Aneta zvyšují na 5:1. Adéla Chlustinová je k neudržení (tyčka, vedle, nad a znova tyč). Nabízí se do trháků, maká na prvním, ale v brance končí až pěkný klepák z úhlu a pak Aneta Kuchynková na 7:1. Znovu z trháku Chlustinová 8:1. Pak ke konci poločasu jí při souboji o míč přilehla soupeřka ruku a se zlomenou levačkou končí v nemocnici. Střídá do útoku mladší žačka Amálie Varmužová. Po dvou nepřesnostech soupeř snižuje a na druhé straně Aneta z pokutového hodu upravuje na 9:2. Krčín střílí třetí branku, ale z protiútoku Adéla Dobešová udržuje sedmibrankový odstup. Poločasové skore 11:3 zařizuje znovu Aneta Kuchynková

Druhý poločas střelecky načala Dobešová a Kuchynková – zvyšují na desetibrankový rozdíl. Krčín dvěma brankami upravuje na 13:5. Pak série branek posunuje skore na 16:5 (Dobešová, Snášelová Kuchynková). Místo Kačky Salvové střídá Karolína Semmlerová (nejdřív Dobešová upravuje skore na 17:5 a pak soupeř snižuje na 17:6). Z trestného hodu Aneta Kuchynková zvyšuje na rozdíl 12 branek. Do obrany naskakuje Inka Polášková. Pak se střelci střídají (na naší straně Kuchynková, Dobešová). Na 21:9 zvyšuje znovu Kuchynková a Krčín koriguje na 21:11 (v závěru se v obraně objevuje i Terezie Uherková). Gólovou tečku udělala Adéla Dobešová a zápas končí za stavu 22:11.