Finále ZLM dorostenek 2015 v Plzni

Dvoudením turnajem finišoval první ročník Zimní ligy mládeže dorostenek, finálový turnaj se uskutečnil v sobotu 14. a neděli 15. března 2015 v nafukovací sportovní hale v Plzni – Bolevci. Účastníky byli Stará Ves, Vracov, Svinov, Krčín „A“ ze semifinálové skupiny „D“ a Tymákov, Plzeň – Újezd, Litvínov, Krčín „B“ ze semifinálové skupiny „E“.

Rozdělení do dvou skupin dle umístění v semifinále:
Skupina A: Stará Ves, Plzeň – Újezd, Litvínov, Krčín „A“
Skupina B: Tymákov, Vracov, Svinov, Krčín „B“

Ředitel turnaje: Jaroslav Holý
Rozhodčí: SýkorA Tomáš (Žatec), Zimmermann Lukáš (Tymákov), Hejl

Program turnaje        
Utkání Skup. Čas Družstvo Družstvo Výsledek
1 A 8:30 Plzeň – Újezd Litvínov  18:14 :  (8:6)
2 B 9:15 Tymákov Krčín „B“  20:9 :  (8:5)
3 A 10:00 Krčín „A“ Stará Ves  14:19 :  (6:7)
4 B 10:45 Vracov Svinov  8:13 :  (6:7)
5 A 11:30 Plzeň – Újezd Krčín „A“  11:16 :  (5:8)
6 B 12:15 Krčín „B“ Svinov  8:8 : (3:4)
7 A 13:00 Litvínov Stará Ves  9:18 :  (6:8)
8 B 13:45 Tymákov Vracov  27:10 :  (13:8)
9 A 14:30 Plzeň – Újezd Stará Ves  16:11 :  (8:5)
10 B 15:15 Krčín „B“ Vracov  10:15 :  (5:9)
11 A 16:00 Litvínov Krčín „A“  9:19 :  (3:11)
12 B 16:45 Tymákov Svinov  14:10 :  (8:3)
13 U 17:30 Vracov Litvínov  19:16 :  (8:9)
14 U 18:15 Krčín B Plzeň – Újezd  6:19 :  (3:9)
15 M 8:00 Tymákov Stará Ves  13:8 :  (9:4)
16 M 8:45 Svinov Krčín A  6:10 :  (4:3)
17 U 9:30 Krčín B Litvínov 12:17 :  (6:7)
18 U 10:15 Vracov Plzeň – Újezd  7:17 :  (4:8)
19 M 11:00 Svinov Stará Ves  6:7 :  (3:4)
20 M 11:45 Tymákov Krčín A 18:18 :  (12:10)
Konec 12:30
Vyhlášení 12:45

Základní skupiny

Skupina B Tymákov Vracov Svinov Kr. B Body Skore Pořadí
Tymákov  xxxxxx  27  :  10  14  : 10 20  :  9  6  61  :  29  1
Vracov  10 :  27  xxxxxx  8  :  13  15 :  10  2  33 :  50  3
Svinov  10  :  14  13  :  8  xxxxxxx  8  :  8  3  31 :  22  2
Krčín „B“  9  :  20  10  :  15  8  :  8 xxxxxx  1  27 :  43  4
Skupina A Ves Újezd Litvínov Kr. A Body Skore Pořadí
St.Ves  xxxxxxx  11  :  16  18  :  9  14 :  19  4  48 : 39  2
Plzeň  16  :  11 xxxxxxx  18 :  14  11  :  16  4  45 : 41  3
Litvínov  9  :  18  14  : 18  xxxxxxx  9  :  19  0  32 : 55  4
Krčín A 14 :  19  16  :  11  19 :  9  xxxxxxx  4  49 :  39  1

Nadstavbové skupiny o medaile a konečné umístění

Sk. Medaile Tymákov Krčín A
St.Ves Svinov Body Skore Pořadí
Tymákov  xxxxxx  18  :  18  13  :  8  14  :  10  5  45  : 36  1
Krčín A
18 :  18 xxxxxxx  14  :  19  10  :  6  3  42  :  43  3
St.Ves  8  :  13  19  :  14  xxxxxxx  7  :  6  4  34  :  27  2
Svinov  10 :  14  6  :  10  6  :  7  xxxxxx  0  22  :  31  4
Sk. Umístění Plzeň Litvínov Vracov Krčín B
Body Skore Pořadí
Plzeň
xxxxxxx  18  : 14  17  :  7  19 :  6  6  54  : 27  5
Litvínov  14  :  18  xxxxxxx  16  :  19  17 :  12  2  47  : 49  7
Vracov  7  :  17 19  :  16  xxxxxxx  15  :  10  4  41  : 43  6
Krčín B
 6  :  19  12  :  17  10 :  15 xxxxxxx  0  28 : 51  8

 

Konečné pořadí Družstvo
1. místo  Sokol Tymíkov
2. místo  TJ Stará Ves
3. místo  Sokol Krčín A
4. místo  TJ Sokol Svinov
5. místo  Plzeň – Újezd
6. místo  TJ Sokol vracov
7. místo  KNHCH Litvínov
8. místo  Sokol Krčín B

Komentáře k utkáním

Vracov – Svinov 8:13 (6:7)
Branky: Polanská 3, Šafářová 2, Fridrichová 2, Niklová 1

Vracov – Tymákov 10:27 (8:13)
Branky: Polanská 3, Šafářová 3, Fridrichová 2, Niklová 2

Vracov – Krčín „B“ 15:10 (9:5)
Branky: Polanská 6, Šafářová 3, Fridrichová 2, Niklová 4

Vracov -Litvínov 19:16 (8:9)
Branky: Polanská 4, Šafářová 7, Fridrichová 1, Niklová 7

Vracov – Plzeň – Újezd  7:17 (4:8)
Branky: Polanská 4, Šafářová 0, Fridrichová 3, Niklová 0

Sestava: Jurečková, Kolibová, Novotná, Somrová, Kutarňová,  Fridrichová, Niklová, Polanská, Šafářová, Čajková

Hodnocení turnaje:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..