InformaceVýsledky

Olbramovice – Vracov, 14.4.2019

V neděli 14.dubna  se hrálo první jarní kolo na hřišti Olbramovic. Vezeme si domů 9 bodů. Aby to nebyl plný počet se hodně snažil rozhodčí Josef Šotner.

Ženy:
TJ Olbramovice – TJ Sokol Vracov  16:26  (10:17)
Do stavu 8:8 se hrála nedůrazná házená především na naší straně. Pasivně hrající obrana s brankářkou dostávala branku z každého útoku. Soupeře tlačil i rozhodčí, ale s tím se musíme umět srovnat. Nakonec z toho byla jasná výhra o 10 branek.

Sestava a branky:  Jurečková Lucie, Polanská Andrea, Netopilová Pavlína, Somrová Veronika, Flajzarová Silvie, Chlustinová Renata (2), Niklová Eliška (9), Šafářová Kateřina (3), Polanská Natálie (12)
Rozhodčí:  Šotner Josef (Vémyslice)

Začátek: 9:00

Mladší žákyně:
TJ Olbramovice A – TJ Sokol Vracov  14:14  (10:10)
Před zápasem bychom bod brali všemi deseti. Za chybějící brankářku zaskakovala Inka Polášková a moc se jí ze  začátku nedařilo. Hodně pomohlo, že jsme nejeli v sedmi a mohli střídat (Natálie Zancová obětovala narozeninový oběd). Pak jsme stáhli Amálii na beka a stav 2:7 jsme srovnali na poločasových 10:10. V druhém poločase jsme vedli už 13:10, ale soupeř v závěru vyrovnal (poslední branka padla 30 vteřin před koncem). Je škoda, že souboj o první místo v kategorii nepíská nestranný sudí. Hodně mrzí přístup dalších členek družstva (či spíš jejich rodičů). Rozpis zápasů visí na webu půl roku a po dnešním důležitém utkání měsíc a půl nehrajeme. Děvčata zaslouží pochvalu za bojovnost. O výsledek se porvala a tak ještě není nic rozhodnuto – stále máme jen bod ztrátu.

Sestava a branky:  Polášková Inka, Repíková Adéla, Zancová Natálie, Kozumplíková Helena, Zálešáková Sára (1), Varmužová Amálie (1), Snášelová Natálie (12), Kůrová Ema

Začátek: 10:30

Starší žákyně:
TJ Olbramovice A – TJ Sokol Vracov  4:22  (2:10)
Soupeře jsme rozebrali už od prvních minut a bylo jasné kdo vyhraje bez ohledu na výkon rozhodčího. Útok si spravedlivě rozdělil branky – mladší žákyně hrály s ohledem na dva zápasy své kategorie kratší čas.

Sestava a branky:  Slavíková Kateřina, Chlustinová Adéla (8), Kuchynková Aneta (8), Dobešová Adéla (6),Lopraisová Aneta, Slavíková Barbora, Salvová Kateřina, Varmužová Aneta, Uherková Terezie, Snášelová Natálie, Varmužová Amálie, Polášková Inka

Začátek: 11:45

TJ Olbramovice B – TJ Sokol Vracov  13:28 (4:14)

Sestava a branky:  Polášková Inka, Repíková Adéla, Zancová Natálie (1), Kozumplíková Helena (2), Zálešáková Sára (2), Varmužová Amálie (8), Snášelová Natálie (13), Kůrová Ema (2), Dobešová Adéla

Začátek: 13:00