Výsledky

Přípravné utkání žen, Vracov x Pustějov, pátek 4. června 2021

V pátek 4. června 2021 v 18:30 odehrály naše ženy přípravné utkání s družstvem Pustějova.

Představení soupeře:
Pustějov v předčasně ukončené první lize žen startoval ve skupině C společně s Dobruškou, Hlinskem, Náchodem a Studénkou. V téměř úplné tabulce skupiny C se Pustějov nacházel na třetí pozici za Dobruškou a Hlinskem. Pustějov ve svých 7 odehraných utkáních obdržel pouhých 94 branek (průměrně 13,4 obdržených branek na zápas) druhá nejlepší obrana skupiny C celku Dobrušky obdržela 135 branek, tedy o 55 branek více. V porovnání napříč všemi hracími skupinami pustějovská obrana patří k těm nejméně inkasujícím.

TJ Sokol Vracov – TJ Pustějov 15:11 (4:5, 8:6)
Hrací doba: 3 x 20 minut
Rozhodčí: Marian Hanák

Sestava a branky: Slavíková K. – Lopraisová A., Slavíková B., Netopilová P., Varmužová An., Uherková T., Kulendová K., Polanská A., Kutarňová E., Salvová K. – Fridrichová A. (3), Polanská N. (3), Chlustinová A. (2), Šafářová K. (1), Kuchynková A. (1), Svitálková R. (3), Chlustinová R. (2)

Hodnocení utkání:
Utkání bylo dlouhou dobu velmi vyrovnané a družstva se střídala ve vedení. Soupeřky přijely pouze se šesti hráčkami do pole, přičemž domácí sestava disponovala šestnácti hráčkami do pole, logicky se tedy s přibývajícími minutami tento rozdíl začal projevovat. Naproti tomu domácí sestava dostala na všech postech stejnou dávku herních minut. Své první utkání za ženy si vyzkoušela Aneta Varmužová, Terka Uherková, Katka Salvová, Adéla Chlustinová a Aneta Kuchynková.