Rozpis a výsledky superpoháru starších a mladších žaček, sobota 5. května

Informace ohledně superpoháru žactva 2019.

Superpohár st. žaček
Rozhodčí:
Michal Kuchařík (severomoravská oblast), Ladislav Malchárek (severomoravská oblast)
Ředitel: Michal Stix (severomoravská oblast)
Účastnící: jihomoravská oblast, severomoravská oblast, východočeská oblast, středočeská oblast, severočeská oblast, západočeská oblast

Nominace: Otáhalová Terezie (Draken Brno), Slavíková Kateřina (Vracov) – Lopraisová Aneta (Vracov), Varmužová Aneta (Vracov), Slavíková Barbora (Vracov), Závišková Marie (Draken Brno), Semmlerová Karolína (Vracov), Salvová Kateřina (Vracov), Uherková Terezie (Vracov) – Kuchynková Aneta (Vracov), Švecová Markéta ((Draken Brno), Lunzarová Michaela (Draken Brno) – Bulička Libor (Vracov), Slach Tomáš (Draken Brno), Marek Vojtěch (Vracov)

Rozpis superpoháru st. žaček

DatumDomácíČas/VýsledekHosté

Tabulka superpoháru st. žaček

PořTýmZápVýhRemProVs BOb B+ / -Bod
1550076344210
254015341128
353024650-46
452034256-144
551045574-192
650053350-170

Superpohár ml. žaček
Rozhodčí:
Lukáš Jáneš (středočeská oblast), Petr Holý ml. (středočeská oblast)
Ředitel: Ladislava Janková (středočeská oblast)
Účastnící: jihomoravská oblast, severomoravská oblast, východočeská oblast, středočeská oblast, severočeská oblast, západočeská oblast

Nominace: Koutná Sandra – Polášková Inka – Snášelová Natálie, Varmužová Amálie

Výsledky superpoháru mladších žaček:
1.9:00     3–6   SM–StřČ    5:4  (1:1)     Jáneš
2.9:35     5–1   VČ–ZČ       5:9  (3:5)     Jáneš
3.10:10   2–4   SČ–JM       9:7  (5:1)     Holý
4.10:45   6–1   StřČ–ZČ     6:9  (2:5)     Holý
5.11:20   2–3   SČ–SM       6:3  (3:2)    Jáneš
6.11:55   4–5   JM–VČ       9:6   (4:3)    Jáneš
7.12:30   6–2   StřČ–SČ    12:4 (5:2)     Holý
8.13:05   1–4   ZČ–JM       12:6 (8:2)    Holý
9.13:40   3–5   SM–VČ      10:0 (6:0)    Holý
10.14:15 4–6   JM–StřČ     3:7   (1:2)   Jáneš
11.14:50 2–5   SČ–VČ       7:5   (2:0)    Holý
12.15:25 1–3   ZČ–SM       5:7   (3:3)   Holý
13.16:00 5–6   VČ–StřČ     1:12 (1:5)   Jáneš
14.16:35 3–4   SM–JM       8:3   (6:2)   Jáneš
15.17:10 1–2   ZČ–SČ       5:4   (3:2)   Jáneš

Tabulka turnaje:
1.    Severomoravská oblast        33:18   8b.
2.    Západočeská oblast             40:28   8b.
3.    Středočeská oblast               41:22   6b.
4.    Severočeská oblast              30:32   6b.
5.    Jihomoravská oblast             28:42   2b.
6.    Východočeská oblast            17:47   0b.

Tabulka superpoháru ml. žaček

PořTýmZápVýhRemProVs BOb B+ / -Bod
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..