ČlánkyVýsledky

Vracov – Miroslav, Chropyně a 1. NH Brno

Krasné slunné sobotní odpoledne a velmi deštivá neděle. Komentáře a výsledky, všechny tabulky aktualizovány.

 

 

 

 

 

Sobota
Dorostenci
TJ Sokol Vracov – 1. NH Brno 11:17 (8:10)
rozhodčí: Bulička Libor
Sestava:
Lukeš – Bábíček,  Marek, Pekař, Raiskup – Pres (3), Repin (2), Mrkva (4), Kašpar (2)

Dorostenci drželi po celý první poločas se soupeřem krok a sahali po velmi nadějném a překvapivém výsledku. Bohužel střelecká impotence ve druhém poločase ze strany Vracova byla rozhodující. Se třemi vstřelenými brankami za poločas se vyhrát nedá. Ovšem ocenit můžeme velice výborný výkon domácích borců a velké zlepšení od posledních zápasů.

Neděle
St. žačky
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav A 20:13 (10:5)
rozhodčí: Šimek Martin
Sestava: 
Jurečková – Repíková, Fridrichová, Novotná, Buličková, Somrová, Kutarňová – Jandásková (8), Polanská N. (4), Niklová (6), Šafářová (2)

Nejhezčí zápas celého dne bylo ranní utkání st. žaček, kdy se střetly týmy na prvních dvou příčkách. Vracovjanky na podzim v Miroslavi prohrály 7:9, druhou soutěžní prohru však tentokrát nedopustily. Vedení v zápase se rychle ujal Vracov z brejkových situací a vedl 3:0, soupeřky však dokázaly následně odpovědět a snížit na 3:2. Poté již Vracov postupně navyšoval poločasové skoré na 10:5. Poločasové varování o nepodcenění druhé půle nebylo zřejmě dostatečné, špatnou hrou domácího týmu dokázaly soupeřky částečně snížit a na domácí hráčky znovu padla nervozita. Po vstřelení první poločasové branky se družstvo zbavilo nervozity a Vracov šel opět do trháku až do konečného stavu 20:13. Vracovské žačky se tak osamostatnily na prvním místě a to minimálně do posledního letošního zápasu krajské soutěžě, které je čeká za 14 dní. Holky jsou velmi blízko opět po roční pauze k postupu na Mistrovství ČR.

Muži
TJ Sokol Vracov – TJ Chropyně 20:17 (9:8)
od: 10:30
rozhodčí: Paško Pavel

Neuvěřitelně utrápené utkání prožili muži. Soupeř z Chropyně byl celé utkání na dostřel jednoho či dvou gólů. Drtivá většína střeleckých pokusů Vracova končila na brankáři a tyčkách. Čisté svědomí nemůže mít ani obrana s brankáři, soupeř často střílel velmi laciné branky. Důležité však jsou první jarní body.
Sestava:  Gasnárek, Červenák – Šelle, Tománek P., Hanák, Bábíček, Raiskup, Bulička, Loprais – Tománek J. (9), Svitálek (7), Plášek (3), Jandásek (1), Fridrich

Ženy
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav 24:9 (17:6)
rozhodčí: Paško Pavel
Sestava:  Čajková S., Polanská A., Presová, Flajzarová, Pekařová – Hurtíková (5), Kozumplíková (10), Svitálková (9)

Miroslavské ženy jsou v jihomoravském přebory na posledním místě se ziskem jednoho bodu. Vracovské ženy by si tak s tímto zápasem měly snadno poradit a to i bez zraněné Andrei Raiskubové, která je do konce letošní sezóny mimo kvůli podvrtnutému kotníku.

St. žačky
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav B (mimo soutěž) 22:3 (14:2)
rozhodčí: Hurtíková Marcela
Sestava: 
Jurečková – Kutarňová, Buličková, Somrová, Repíková, Novotná, Fridrichová – Jandásková (7), Niklová (5), Polanská N. (5), Šafářová (3), Pechalová (2)

Jako tradičně, s družstvi ze spodních příček tabulky, dostaly prostor holky z druhé obrany a mladší žačky Kája Pechalová. Ve velmi špatném deštivém počasí si holky vedly velmi dobře a soupěřky téměř k ničemu nepustily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..