Vracov – Náchod a Jihlava

První zářijový víkend vstoupila do nového soutěžního ročníku většina vracovských družštev. Výsledky a komentáře v článku.

 

 

 

 

 

Ženy, II. liga
TJ Sokol Vracov – SK Náchod 15:25 (9:11)
Rozhodčí: Bláha Jiří

Sestava: Čajková S., Jurečková – Polanská A., Pekařová, Flajzarová, Netopilová, Somrová – Svitálková (5), Raiskubová (5), Hurtíková (4), Šafářová (1)

Po čtrnáctidenní pauze, nastoupily Vracovské házenkářky proti vedoucímu týmu z Náchoda. Od prvních minut se hrála především útočná házená a kralovaly zejména útoky obou celků. V 15 minutě byl stav 7:7. Od té chvíle začaly otěže utkání přebírat hráčky Náchoda a do kabin se šlo za stavu 9: 11 pro Náchod. Po změně stran totálně odešla domácím přesná muška a díky přesným zásahům soupeřek, odskočily hosté na rozdíl pěti branek. Tento stav se promítl ve stylu hry domácích, kdy začaly spěchat v útoku a ztratily spoustu dobrých střeleckých pozic. I obrana nevěděla co hrát na silový způsob hry soupeřek. Na děvčatech byla znát snaha, ale zejména byla cítit bezmocnost. Proto bylo jen otázka, o kolik branek dokážou soupeřky z Náchoda domácím utéct. Konečný stav byl nelichotivých 15:25 pro hosty.

Musíme se rychle poučit z chyb v tomto utkání a zejména se oklepat po psychické stránce, vždyť již příští víkend, nás čeká odveta na půdě Náchoda a v neděli zajíždíme do Opatovic nad Labem„, řekl tréner Zdeněk Loprais.

Muži
TJ Sokol Vracov A – SK Autonot Jihlava 20:22 (10:14)
Rozhodčí: Šotner Miloš

Sestava: Červenák, Gasnárek – Hanák, Bulička, Raiskup, Šelle – Plášek (9), Jandásek (3), Fridrich (6), David (2)

TJ Sokol Vracov B – SK Autonot Jihlava 15:22 (5:10)
Rozhodčí: Šotner Josef (Vémyslice)

Sestava: Červenák, Lukeš – Pekař, Bábíček, Bulička, Raiskup, Jandásek – Šimek (3), Repin (4), Šelle (7), Pres (1)

Dorostenci
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 25:7 (13:3)
Rozhodčí: Šotner Josef (Vémyslice)

Sestava: Lukeš – Pekař, Hofr, Bulička, Raiskup, Marek – Repin (13), Pres (5), Šelle (4), Jandásek (3)

Dorostenky
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 32:8 (15:5)
Rozhodčí: Šotner Miloš (Vémyslice)

Sestava: Jurečková – Novotná, Fridrichová (2), Pekařová, Somrová, Buličková, Kolibová – Jandásková (9), Polanská N. (5), Niklová (8), Šafářová (6), Čajková K. (2)

Dorostenky se letos budou muset obejít bez zraněné Míši Repíkové, kterou čeká dlouhodobá rekonvalescence ze zranění na MČR. Hostům zase chyběla nejlepší útočnice Jihlavy Kristýna Jonášová.

Začátek utkání se nesl ve znamení spousty technických chyb na obou stranách. Soupeřkám se jako prvním podařila vsítit branku a ujaly se vedení 0:1 a poté ještě 1:2, to však bylo naposledy, kdy vedly. Do stavu 6:3 byl zápas velmi vyrovnaný, poté se domácí rozstřílely do poločasového stavu 15:5. Ve druhém poločase domácí rozdíl ještě více navýšily.

Odvetné utkání se odehraje v sobotu 20. září na 1. turnaji dorostenek v Jihlavě.

St. žačky
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 35:4 (16:0)
Rozhodčí: Jandásek Ondřej (Vracov)

Sestava: Jandásková – Novotná (4), Kolibová, Buličková, Kočičková – Polanská N. (14), Čajková K. (8), Fridrichová (7), Vybíralová (2)

Jihlavské st. žačky prochází generační obmněnou, značnou část týmu tvoří začínající mladší žačky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..