Čtvrtfinále ZLM dorostenek 2015 ve Staré Vsi

Účastníci byli rozděleni do dvou skupin podle výsledků v oblastním základním kole. Hrací doba 2 x 15 minut.

Skupina A: Stará Ves, Draken Brno, Studénka
Skupina B: Vracov, Svinov, Jihlava
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 16:11 (8:6)
Po výborném začátku utkání (7:1) se přestal prosazovat útok a soupeř především z rychlých protiútoků snížil stav 1.poločasu na přijatelných 8:6. Na obdržených brankách se podepsala i nedůrazná hra obrany. V druhém poločase se zlepšila hra obrany, útok posílila Bětka Fridrichová a spolu s Natkou Polanskou se postaraly o většinu branek.
Polanská         8
Fridrichová  4
Niklová           3
Šafářová         1

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Svinov  5:9 (3:6)
V druhém zápase skupiny B se útok  stereotypní hrou nemohl prosadit. Soupeř náše útočné akce  většinou ubránil především proto, že jsme hráli na jednoho střelce. Eliška Niklová se téměř nevystřelila a obdobně i Kačka Šafářová, která měla navíc špatnou obuv a její pokusy o výkrok končily několikrát odpískaným prorážením. Hru útoku oživilo nasazení Vanesy Novotné. Bětce Fridrichové nedovolilo zraněné koleno nastoupit do útoku.  Soupeřovu brankářku jsme vůbec neprověřili, chyběla bojovnost a odvaha vystřelit na branku. Pět branek za půl hodiny je opravdu málo.
Polanská      2
Novotná      2
Šafářová      1

TJ Sokol Vracov – Draken Brno 5:6 (2:4)
V utkání o postup do semifiále s tradičním soupeřem z oblasti jsme byli favoritem, ale neproduktivní hra útoku pokračovala. Měli jsme i smůlu s nastřelenými tyčkami, ale chyběla bojovnost. Poločas skončil 2: 4. Většinu zápasu seděla na střídačce zraněná Bětka Fridrichová a ke konci zápasu nastoupila. Půl minuty před koncem  jsme srovnali na 5:5.  Bohužel se jsme pár vteřin před koncem dostali šestou branku a  semifinále ve Vracově si nezahrajeme. Příčinou je špatná střelba, u některých téměř žádná. Neměli útočníka  na střídání a útok si těžko vypracovával vyložené příležitosti, chyběla až na závěr utkání větší bojovnost a důraz. Škoda