ZHP SMOP St. žáci – Stará Ves

V neděli 13. ledna si vyjeli vracovší starší žáci poměřit síly se severomoravskými družstvy do Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Sestava:Dominik Lukeš-David Pres,Šimon Hofr,Vojta Marek-Michal Pres,Tomáš Mrkva,Tomáš Kulenda,Petr Bačík

Vracov-Stará Ves 6:13

Zápas se vyvíjel ze strany Vracova velmi bledě,protože se nám zpozdil vlak a část týmu dojela jen tak tak načas takže jsme se nestihli rozcvičit… Ale i přes to dokázal brankář Vracova chytnout pár pokusů na gol a útok dat pár dobrých tutovek.

Vracov-Studénka 6:8 (3:7)

Asi nejhorší zápas se hrál se Studénko která rychlímy protiútoky,dobrou rychlostí a špatnými zákroky brankáře Vracova,pomalostí obrany střílela jeden gol za druhým.Ale do druhého poločasu už nastoupili Vracovští lépe a do konce zápasu dostali jen 1 gol a dali další 3

Vracov-Chropyně 8:2

Ale naopak nejpovedenější zápas se sehrál s Chrudimí která nenašla recept na Vracovskou obranu a nedokázala najít ani recept na náš útok jenž dával jeden gol za druhým. A díky temu si i připsal brankář Lukeš čisté konto za druhý poločas jenž nepustil ani gol.

Vracov-Rokytnice 6:8

Zápas s Rokytnicí byl nejvyrovnanějším zápasem dne kdy mohl být Vracov 3.Bohužel pro nás jsme jen dotahovali goly Rokytnice.A tak jsme si to rozhodli sami.

Vracov-Svinov 7:6

Poslední a nejpovedenější zápas turnaje začal lépe pro Jihomoravský tým,jenž povedenou akcí trefil rožek branky a načal skore zápasu. Poté zakrozili hosté,ale brankář Lukeš bezpečně vyrazil.Celý 1. poločas se spíš hrálo kdo vybojuje víc času v útočném pásmu protože útoky obou týmů byly na stejné úrovni,avšak Vracov měl bud lepší mušku nebo brakář byl moc malý aby to vyrazil…každopádně brankář Lukeš neměl o nic menší práci než brankář na opačné straně,ale dařio se mu víc.Ke konci 1.poločasu když bylo skore 5:3 odpískal sudí 6 metrový hod za faul Vracovského obránce.Útočník neměl vůbec špatnu střelu ale brankář Lukeš odhadl a ještě líp zasáhl celým tělem proti střele do pravého dolního růžku. Útok Svinova hrál po celý zápas jeden a ten samý systém tak nebylo pro obranu těžké bránit bránu.

2.poločas začal velice klidně z oboustran,útoky se nepouštěli do nějakých výraznějších šancí.Svinovu se nedařily systémy a rozehrávky trestných hodů,Vracov měl zas špatnou mušku při podstřelu.Svinovský tlak se ukázal až v závěru kdy zrychlili přihrávky a běh,ale to jim nepomohlo a zmenšili rozdíl golu 1 sekundu do konce zápasu rychlou přihrávkou a střelou k bližší tyči.