1.turnaj ZHP přípravek Vracov, 5.11.2022

V sobotu 5.11.2022 od 9:00 se ve sportovní hale ve Vracově hrál 1.turnaj ZHP přípravek za účasti 14 družstev (9+5).
Starší přípravka byla rozdělena do skupin  A,B,C po 3 družstvech a mladší přípravka ve skupině D. Hrálo  se každý s každým 1×10 minut, mezi zápasy 3 minuty. Starší přípravka se podle umístění v základních skupinách rozdělila do finálových skupin F1,F2,F3, kde sehrála zápasy o umístění (opět každý s každým).

Starší přípravka:
Skupina A:

1. Draken Brno            15:8   4b.
2. TJ Sokol Vracov      19:15  2b.
3. TJ Miroslav B            6:20 0b.

Skupina B:
1. TJ Sokol Ostopovice A     11:4   4b.
2. TJ JMiroslav C                 14:9   2b.
3. 1.NH Brno                           4:16 0b.

Skupina C:
1. TJ Miroslav A                    16:4   4b.
2. TJ Jiskra Humpolec         7:7     2b.
TJ Sokol Ostopovice B         3:14    0b.

Skupina F1:
1.   Draken Brno                      13:6    4b.
2.   TJ Miroslav A                  12:10   2b.
3.   Ostopovice A                     5:14    0b.

Skupina F2:
1.   TJ Sokol Vracov               22:3   4b.
2.   TJ Miroslav C                   6:14   2b.
3.   TJ Jiskra Humpolec        3:14   0b.

Skupina F3:
1.   TJ Miroslav B                   20:9   4b.
2.   TJ Sokol Ostopovice B     6:10  2b.
3.   1.NH Brno                           6:13  0b.

Tabulka starší přípravka:

  1.   Draken Brno
  2.   TJ Miroslav A
  3.   TJ Sokol Ostopovice A
  4.   TJ Sokol Vracov
  5.    TJ Miroslav C
  6.   TJ Miroslav B
  7.   TJ Sokol Ostopovice B
  8.   1. NH Brno

Tabulka mladší přípravka:

1.  TJ Sokol Ostopovice          25:10   6b.
2.  TJ Sokol Vracov A             19:12    6b.
3.  TJ Sokol Vracov B             15:11    6b.
4.  Brno (Draken + 1.NH)       5:21    2b.
5.  TJ Miroslav                          8:18   0b.

 

Výsledky:
1.     9:00     starší      Vracov – Draken   5:9
2.    9:13      starší       Ostopovice A – 1.NH   5:1
3.    9:26     starší       Miroslav A – Ostopovice B   10:2
4.    9:39     mladší     Vracov B – Miroslav   4:2
5.    9:52     mladší     Vracov A – Brno   6:1
6.   10:05    starší       Miroslav B – Vracov   3:14
7.   10:18     starší       Miroslav C – Ostopovice A   3:6
8.   10:31     starší       Ostopovice B – Humpolec   1:4
9.   10:44    mladší     Ostopovice – Vracov B   5:3
10. 10:57    mladší      Miroslav – Vracov A   3:5
11.  11:10    starší        Draken – Miroslav B   6:3
12.  11:23   starší        1.NH – Miroslav C   3:11
13.  11:36   starší        Humpolec – Miroslav A   3:6
14.  11:49   mladší     Brno – Ostopovice   0:10
15.  12:02  mladší     Vracov A – Vracov B   3:4
16.  12:15   starší       C1-A1  Draken – Miroslav A   7:4
17.  12:28  starší       C2-A2  Humpolec – Vracov   1:10
18.  12:41  starší       C3-A3   Ostopovice B – Miroslav B   3:10
19.  12:54  mladší    Miroslav – Ostopovice   2:6
20.  13:07 mladší    Vracov B – Brno   4:1
21.  13:20  starší      B1-C1   Ostopovice A – Miroslav A   3:8
22.  13:33  starší      B2-C2   Miroslav C – Humpolec   4:2
23.  13:46  starší      B3-C3   1.NH Brno – Ostopovice B   0:3
24.  13:59  mladší    Ostopovice – Vracov A   4:3
25.  14:12  mladší    Brno – Miroslav   3:1
26.  14:25  starší      A1-B1   Draken – Ostopovice A   6:2
27.  14:38  starší      A2-B2   Vracov – Miroslav C   12:2
28.  14:51  starší      A3-B3   Miroslav B – 1.NH Brno   10:6

Sestavy a střelci:  

Starší přípravka: Liliana Chlustinová (26), Lucie Holešínská (15), Půčková Karolína, Stella Goliášová
Mladší přípravka A: Olívie Čožíková (1), Lenka Holešínská, Diana Chlustinová (1), Karolína Lopraisová (1), Nela Svitálková (16)
Mladší přípravka B: Natálie Kozumplíková, Mykhailo Maioz, Antonín Pres (12), Jakub Repík (1)