InformaceVýsledky

1. vložený turnaj ml. žaček v Olbramovicích, 15. září 2018

Po úvodním prvním kole pokračovala soutěž ml. žaček prvním vloženým turnajem v Olbramovicích. Odjeli jsme bez brankářky a s novým složením obrany – jen v osmi lidech.
S novým postem se musela na turnaji vypořádat Inka Polášková (brankář) a  obrana hrála v novém složení Kozumplíková, Zancová, Repíková celý turnaj bez střídání. Od Olbramovic jsme dostali devět branek –  hlavně po chybách při přechodu do útoku, Inka pustila co se dalo a v útoku to byla soutěž kdo víckrát trefí brankáře. I v utkání s Miroslaví nás nepodržel útok. První poločas jsme prohráli 1:3. Za stavu 2:3 nás dlouho držela obrana, ale v útoku jsme zahodili spoustu šancí a utkání nakonec prohráli 2:5 dvěma brankami v závěru. Naší velkou slabinou zůstává přesnost střelby. Nejlepší střelkyní sice byla Natálie Snášelová, ale většinu branek vstřelila slabším soupeřům. V obou prohraných zápasech dala za 50 minut jednu branku. Obdobně i Amálie Varmužová, která dala z 11 branek jen dvě v prohraných utkáních s Olbramovicemi a Miroslaví. Nepřesnost střelby trápí i ostatní útočnice a bude potřeba na treninku víc pilovat střelbu. Za nasazení a bojovnost je potřeba děvčata pochválit.

Vracov x Draken Brno   14:0 (8:0)
Branky: Snášelová Natálie 8, Kůrová Ema 3, Zálešáková Sára 1, Varmužová Amálie 2

Vracov x Olbramovice „A“ 2:9 (1:3)
Branky:  Kůrová Ema 1, Varmužová Amálie 1

Vracov x Olbramovice „B“ 7:1 (3:0)
Branky: Snášelová Natálie 2, Varmužová Amálie 5

Vracov x Miroslav  2:5 (1:3)
Branky: Snášelová Natálie 1, Varmužová Amálie 1

Vracov x Humpolec  10:1 (6:1)

Sestava Vracova:  Polášková Inka, Repíková Adéla, Zancová Natálie, Kozumplíková Helena, Snášelová Natálie (16), Kůrová Ema (6), Zálešáková Sára (2), Varmužová Amálie (11)