1. kolo ZHP JMOP st. žaček v Humpolci, 2. prosince 2017

Starší žákyně hrály v sobotu 1.turnaj ZHP Jihomoravské oblasti v Humpolci. Družstva Ostopovic a Moravské Slávie nepřijela. Překvapivě naše děvčata neztratila ani bod a první kolo vyhrála.


Rozlosování 1. turnaje ZHP v Humpolci:

  1.   8.00 hodin     TJ Jiskra Humpolec – SK Autonot Jihlava   5:11 (2:4)
  2.   8.25 hodin     KNH Moravská Slavia Brno – Sokol Ostopovice
  3.   8.50 hodin     Draken Brno – TJ Olbramovice  13:2 (7:1)
  4.   9.15 hodin     TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec  16:4 (10:1)
  5.   9.40 hodin     KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno
  6. 10.05 hodin     Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava
  7. 10.30 hodin     TJ Olbramovice – TJ Sokol Vracov  1:13 (1:6)
  8. 10.55 hodin     TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno
  9. 11.20 hodin     SK Autonot Jihlava – Draken Brno   5:2 (2:1)
  10. 11.45 hodin     Sokol Ostopovice – TJ Olbramovice
  11. 12.10 hodin    SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Vracov  5:8
  12. 12.35 hodin    TJ Olbramovice – KNH Moravská Slavia Brno
  13. 13.00 hodin    Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec  21:5
  14. 13.25 hodin   TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice
  15. 13.50 hodin   SK Autonot Jihlava – KNH Moravská Slavia Brno
  16. 14.15 hodin   TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice  6:13
  17. 14.40 hodin   Draken Brno – Sokol Ostopovice
  18. 15.05 hodin   KNH Moravská Slavia Brno – TJ Sokol Vracov
  19. 15.30 hodin   TJ Olbramovice – SK Autonot Jihlava  2:7
  20. 15.55 hodin   Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec
  21. 16.20 hodin   TJ Sokol Vracov – Draken Brno 11:9

sestava: Slavíková Kateřina – Lopraisová Aneta, Semmlerová Karolína, Slavíková Bára, Varmužová Aneta, Šťastná Adéla, Salvová Kateřina – Chlustinová Adéla (17), Kulendová Kateřina (16), Dobešová Adéla (15).

tabulka turnaje:
1. TJ Sokol Vracov        48:19  8b.
2. SK Autonot Jihlava    28:18  6b.
3. Draken Brno              46:23  4b.
4. TJ Olbramovice         18:39  2b.
5. TJ Jiskra Humpolec   20:61  0b.