Branky: Vybíralová (4), Pechalová (2), Chlustinová (1), Kuchynková (1)

Vracov – Draken 6:1 (4:1)
Branky: Pechalová (5), Vybíralová (1)

Sestava:
Branka – Kačka Kulendová
Obrana – Monča Kočičková, Adélka Škarecká, Kačka Salvová, Barča Varmužová, Sabča Rybová
Útok – Kajka Pechalová, Nikolka Vybíralová, Terezka Varmužová, Adélka Chlustinová, Adélka Dobešová, Anetka Kuchynková

Herně slabší turnaj, ovšem premiérově získané čtyři body v jednom turnaji za výhru nad Drakenem a Humpolcem. V útoku se tentokrát podělily o branky vcelku rovnoměrně Kajka Pechalová s Nikčou Vybíralovou.

Starší žačky
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 29:2 (13:0)
od: 16:00
rozhodčí: Šimek Martin

Sestava: Jurečková – Repíková, Fridrichová (2), Novotná, Kutarňová, Somrová, Vybíralová – Jandásková (11), Polanská N. (8), Pechalová (4), Šafářová (3),  Čajková K. (1)

O poznání lepší hra než s Olbramovice, nasazení a chuť hrát byla na výkonu všech hráček znát. Ikdyž byl soupeř ze spodní častí tabulky, předvedená hra žaček byla na velmi dobré úrovni.

Neděle
Muži
KNH MS Brno – TJ Sokol Vracov 24:16 (12:5)
od: 10:00
rozhodčí: Váca Josef

Sestava: Červenák, Gasnárek – Hanák, Tománek P., Bulička, Raiskup, Šelle, Bábíček – Jandásek, Plášek, Fridrich, David, Svitálek

Vracov začal velmi zvolna, množství technických chyb a nepromněňování trestných hodů vedlo až k stavu 8:2 pro domácí, od té chvíle začali hrát i hosté, očemž svědčí vyrovnaná druhá půle, který domácí vyhráli o jednu branku.

Ženy
KNH MS Brno – TJ Sokol Vracov 14:33 (5:14)
od: 11:15

Sestava: Čajková S. – Polanská A., Pekařová, Netopilová – Hurtíková (6), Kozumplíková (6), Svitálková (11), Raiskubová (10)

Z kraje utkání se soupeřkám zranila brankářka, zápas dochytala hráčka pole. Vracovské střelkyně tak měly značně usnadněnou práci a pohodově si s tímto hendikepem domácích poradily. V útoku si zahrály netradičně i některé obránkyně.

TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 3:19 (0:8)
od: 13:00
rozhodčí: domácí

Sestava: Jurečková – Repíková, Novotná, Fridrichová, Somrová, Kutarňová, Kolibová – Jandásková (7), Niklová (5), Polanská N. (5), Šafářová (2), Čajková K.

Povinné dva body s nováčkem soutěže.

Dorostenci
TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 33:11 (15:9)
od: 14:15

Sestava: Lukeš D. – Bábíček, Pekař, Hofr, Marek – Kašpar, Pres, Mrkva

Se soupeřem jsme dokázali držet krok první polovinu prvního poločasu, poté byl absurdně vyloučen Mira Bábíček a domácí nabrali značný náskok. Druhý poločas již domácí pevně kontrolovali a povolili našim útočníkům pouze dvě branky.