InformacePozvánky

Celostátní soustředění žactva 29.6. – 6.7.2014 Nové Město nad Metují

Vážení sportovní přátelé, funkcionáři, trenéři, rodiče, hráčky a hráči národní házené. Tak jako každým rokem, tak i letos pořádá SNH ve spolupráci s SK Krčín další ročník již tradičního celostátního soustředění žactva v národní házené.

Jelikož v minulých letech byl o akci velký zájem (pravidelně cca 100-130 účastníků), posíláme i letos materiály s  přihláškou s dostatečným časovým předstihem. Soustředění bude v jednom termínu pro starší i mladší žactvo. Věková hranice mladšího žactva je 8–12 let (včetně), staršího žactva 13–15 let (včetně). Výjimečně je možné vzít dítě o rok mladší nebo o rok starší než je uvedený limit (děláme to z důvodu – kamarádství v oddíle, sourozenci a podobně).

Termín soustředění byl stanoven takto: 29. 6. – 6. 7. 2014

místo bude Nové Město nad Metují – Krčín, cena 2250,-Kč

V ceně je tak jako každým rokem zahrnuto úplně vše – doprava (přepravci z jednotlivých míst budou určeni až podle zájmů dětí), strava (5x denně + stálý pitný režim), ubytování (bude ve třídách školy, tělocvičnách ve vlastních spacích pytlích), nájmy za sportoviště, ceny za soutěže a všechny další výdaje se soustředěním spojené.

Na toto soustředění jsou každoročně vybírání zkušení a úspěšní trenéři mládeže (pochopitelně s potřebnou kvalifikací) ze všech koutů, kde se národní házená hraje.

Termín pro přihlášky je do 15. dubna 2014. Do konce měsíce května obdrží přihlášené děti prostřednictvím svých trenérů materiály a podrobnější informace potřebné k soustředění.

Případné dotazy zodpovím mailem na adrese: stepanek.c@tiscali.cz

Přihlášky adresujte na: Štěpánek Ctirad, Nové Město nad Metují, Krčín 200 PSČ 549 01

(přihlášku možno zaslat mailem – stepanek.c@tiscali.cz)

S pozdravem Ctirad Štěpánek (606541198) – hlavní vedoucí celostátního soustředění žactva.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..