InformaceVýsledky

Dobruška – Vracov, 7.9.2019

V sobotu 7.září hrály naše ženy v Dobrušce další ligový zápas.
ženy:
Sokol Dobruška – TJ Sokol Vracov  27:7 (17:4)
Sestava a branky: Jurečková L., – Polanská A., Somrová V., Flajzarová S., – Polanská N. (4), Chlustinová R., Šafářová K., Fridrichová A. (3)
Rozhodčí:
Začátek: 14:30

Komentář kapitánky:

Dalším soupeřem v novém ročníku 1.ligy žen byl oddíl Sokol Dobruška. S tímto, již několik let prvoligový týmem žen, jsme se doposud nesetkali, přesto nám bylo jasné, jak silný soupeř to je.
A to se začalo projevovat hned od prvních minut. Domácí tým nám dal hned jasně najevo své kvality, proti kterým jsme bohužel nemohly najít žádnou obranu.
V počtu 8hráček jsme nemohly víceméně střídat. Největším problémem však nebyl úbytek sil, i když i to se jistě podepsalo na konečném výsledku. Ale také chybějící možnost pozměnit útok či obranu, pokud se jedné z nás momentálně nedařilo. Jako hlavní problémy, na kterých je třeba pracovat, bych vypíchla – přerušování útočných akcí ve střední třetině, nedůraznost obrany, špatná střelba.
Ačkoliv s těmito výsledky nejsme spokojeny, nelze říct, že jsme je trochu neočekávaly. Je třeba se z takových zápasů ale poučit, a získané zkušenosti využívat v zápasech se soupeři, kteří spadají spíše do 2.ligy, kam jsme se původně také hlásily.