Třetí dubnovou neděli, tj. 19.4.2015, pokračovaly boje v lize žen a krajském přeboru.

Sestava: Čajková S – Polanská A., Repíková, Netopilová, Somrová, Kozumplíková – Svitálková, Hurtíková, Raiskubová, Gazdová, Šafářová

Sestava:
Červenák – Jandásek, Pekař, Šelle – Svitálek, Mančík, Repin, Mrkva

Draken C – Vracov A  19:31 (9:17)
Sestava: Gasnárek – Bulička, Hanák, Jandásek, Raiskup – David, Sobotka, Fridrich

V utkání proti Drakenu C se hostující Vracov ujal již od úvodních minut otěží zápasu, když po čtyřech útocích byl stav 2:4, kdy zejména navrátilec do sestavy Sobotka byl střelecky při chuti. V průběhu prvního poločasu hosté ve všech řadách doslova deptali domácí mladíky, obrana vynášela jeden míč za druhým a útočníci se z jasných pozic zmýlili jen málokdy. Z toho také resultovalo poločasové skóre 9:17. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kdy jen hostující obrana oproti prvnímu poločasu trochu polevila a dovolila domácím o jednu branku více. Závěr utkání zvládli hosté na výbornou a splnili tak přání trenéra Zelinky, vyhrát o více jak deset branek.