Výsledky

1. liga ženy Tymákov x Vracov, oblast mladší žáci Ostopovice, sobota 22.4.2023

První zápas se série pěti zápasů venku odehrály ligové ženy na horké půdě Sokola Tymákov v sobotu 22. dubna. Několikanásobný mistr republiky prohrál v minulém kole v Dobrušce o branku. Dlouho jsme drželi vyrovnaný výsledek (poločas 11:9). Po prostřídání v druhém poločase už nám soupeř utekl. Dvojkolo na plzeňsku pak pokračuje nedělním zápasem v Přešticích, které prohrály o gól doma s Hlinskem. Mladší žáci hráli doma zápas s Ostopovicemi už v 9 hodin (zápasy žaček přeloženy).

liga ženy:
Sokol Tymákov x TJ Sokol Vracov   26:18 (11:9)

Čas utkání: 14:00
Rozhodčí:  Leinweber Ctirad
Sestava a branky: Kateřina Slavíková, Andrea Polanská, Aneta Lopraisová, Barbora Slavíková, Veronika Somrová, Kateřina Salvová, Amálie Varmužová (1), Adéla Chlustinová (4), Klára Jandásková (1), Natálie Polanská (9), Alžběta Fridrichová (3), Adéla Dobešová

Mladší žáci:
TJ Sokol Vracov x TJ Sokol Ostopovice   17:8 (8:4)

Čas utkání: 9:00
Rozhodčí:  Loprais Zdeněk
Sestava a branky:  Gabriela Grufíková, Radim Loprais, Dominik Letovský, Jakub Vobruba, Krystyna Dolenko (3), Lucie Holešínská, Patrik Loprais (4), Jan Kunický  (7), Adam Druga (3), Matěj Iš