Výsledky

3.místo na MČR dorostenek ve Stupně

Naše dorostenky získaly na Mistrovství  České republiky ve Stupně bronzové medaile (14.6.-16.6.2013)

1. Sokol Tymákov         133: 48  10b.
2. Sokol Krčín               128: 92   8b.
3. TJ Sokol Vracov         103:118  6b.
4. TJ Sokol Svinov            94:102  4b.
5. TJ Šroubárna Žatec       96:144  2b.
6. TJ Březno                    88:138  0b.  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tymákov – Vracov  26:10 (13:5)     Mistr republiky 2012 (a zřejmě i letošní favorit) měl s námi více práce než loni – dali jsme jen 10 branek, přesto to bylo více, než soupeřova brankářka čekala. Doplatili jsme na pomalejší rozjezd v každém poločase a pak už se to těžko dohánělo

Vracov – Krčín 16:29 (6:15)
Dva podvrtnuté kotníky nás donutily změnit složení obrany už na začátku zápasu a když se i útoku nedařilo, vyšla z toho vysoká prohra.

Svinov – Vracov  19:20 (10:9)
V souboji o bronz děvčata porazila Svinov  ve vyrovnaném zápase a po dramatickém závěru. Několik minut před koncem ještě prohrávala o 3 branky a dokázala zápas otočit. Navíc po čase chytila Lucka Jurečková šestku