InformaceVýsledky

Miroslav – Vracov, 2.6.2019

V neděli 2.června hrála naše děvčata v Miroslavi. Z utkání v předposledním kole si vezeme body ve všech kategoriích  a tím jsme si už definitivně vybojovali účast na republikových přeborech
Starší žákyně na MČR, které se hraje ve Vracově ve dnech 14.- 16. června a o týden později (21.-23.června) jedou mladší žákyně na MČR do Nezvěstic (u Plzně) a dorostenky na PČR do severočeského Litvínova.
´

starší žákyně:
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov  12:19 (8:9)

Sestava a branky: Slavíková Kateřina, Chlustinová Adéla (6), Kuchynková Aneta (6), Dobešová Adéla (7), Lopraisová Aneta, Slavíková Barbora, Salvová Kateřina, Varmužová Aneta, Semmlerová Karolína, Snášelová Natálie, Uherková Terezie
Rozhodčí:  Petr Pazourek (Ostopovice)

Začátek: 9:00

mladší žákyně:
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov   6:21 (3:8)

Sestava a branky:  Sandra Koutná, Adéla Repíková, Inka Polášková, Barbora Tužilová, Sára Zálešáková (1), Natálie Zancová, Helena Kozumplíková, Natálie Snášelová (14), Amálie Varmužová (7)
Rozhodčí:  Petr Pazourek (Ostopovice)
Začátek: 10:15

dorostenky:
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 10:18 (6:7)

Sestava a branky:   Slavíková Kateřina, Chlustinová Adéla (5), Kuchynková Aneta (3), Dobešová Adéla (10), Lopraisová Aneta, Slavíková Barbora, Salvová Kateřina, Varmužová Aneta, Semmlerová Karolína, Kulendová Kateřina, Uherková Terezie Rozhodčí:  Petr Pazourek (Ostopovice)
Začátek: 11:30