ČlánkyVýsledky

Ml. žačky – 1. turnaj Humpolec

K prvnímu utkání nastoupila děvčata v nové sestavě, neboť téměř polovina děvčat z minulých dvou družstev přešla do starší kategorie.

A i tak předvedly děvčata skvělé výkony. Petra v brance svými dobrými zákroky za podpory dobře hrající obrany, nedala útočnicím soupeře příliš mnoho šancí.

Děvčata v útoku si díky své rychlosti a dravosti většinou velmi rychle vybojovaly náskok, který se jim podařilo udržet až do konce utkání.

Výjimkou bylo až poslední utkání proti Miroslavi. Zpočátku se útočnicím příliš nevedlo, v jeden okamžik jsme dokonce prohrávaly 1:5. Do druhého poločasu nastoupily některé z děvčat na jiných postech. Bětka si zahrála na obraně, a spolu s Terezkou a Natkou vytvořily velmi rychle a takticky hrající tým, který útočnicím nedal mnoho šancí. Děvčata v útoku (hlavně Klára, Sylva a Vanesa) velmi rychle dohnala gólovou ztrátu a díky tomu bylo utkání po zbytek druhého poločasu velmi vyrovnané. V poslední minutě se děvčatům podařilo vstřelit poslední vítězný gól, na který už soupeřky nestihly odpovědět.