ČlánkyVýsledky

Vracov – Humpolec a Olbramovice, neděle 27. října

V posledním podzimním kole přivítali muži TJ Jiskru Humpolec (ti v sobotu prohráli ve Veselí 19:9) a ženy jely do Olbramovic (souboj o 2.místo). A teď trochu spekulací. Muži narazili na nejlepší obranu v 2.lize B  a snažili se zaokrouhlit podzimní účet na 10 bodů, což by pravděpodobně bylo umístění na 6.místě po podzimu (mezi šestou a jedenáctou příčkou to vypadá na rozdíl pouhých 2 bodů). Na jaře pak se všemi za námi (kromě Podhorního Újezda)  budeme hrát doma.  Ženy jely potvrdit 2. místo v tabulce oblastní soutěže. A jak to dopadlo si přečtěte dál.

Muži
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 20:16 (11:11)

První poločas se družstva střídala ve vedení a poločas skončil nerozhodně 11:11. Nedařilo se obraně s brankáři a útočníci hledali recept na humpoleckého brankáře Bartáka. První gól ve 2. poločase vsítili hosté , ale pak jsme se šňůrou 4 branek dostali do vedení o 3 branky. Soupeř pak po několika našich neúspěšných střelách snížil na rozdíl jedné branky. Pak se chytila obrana s brankářem a třemi slepenými brankami Jirky Tománka  jsme získali čtyřbrankové vedení 18:14 a tento rozdíl vydržel až do konce utkání. Stejně jako včera se střelecky i herně předvedl Jirka Tománek, za oba dny dal 23 branek. Po doručení všech výsledků jsme po podzimu obsadili 6. místo s 10b.(stejný počet bodů mají  Albrechtičky a Dobruška – obě družstva  skončily za námi).

Rozhodčí: Slavík (Nýřany).
Sestava:
Gasnárek, Červenák, Lukeš, Šelle, Raiskup, Bulička, Bábíček, Tománek P., Hanák,  Tománek J. (11br.), Plášek (4br.), Sobotka (3br.), Jandásek (2br.), Fridrich

Ženy:
TJ Sokol Olbramovice B – TJ Sokol Vracov  16:24 (8:8).

Po nerozhodném poločase se chytl útok a nakonec z toho bylo vítězství o 8 branek. Ženy přezimují na 2.místě se ztrátou 2 bodů na Draken Brno.

Rozhodčí: Šotner Miloš (Moravský Krumlov).
Sestava: Čajková, Flajzarová, Pekařová, Polanská, Netopilová, Kozumplíková (7br.), Svitálková (7br.), Raiskubová (5br.), Hurtíková (5br.)