Stříbro z Poháru České republiky st. žaček v Oseku nad Bečvou, 15. – 17. června 2018

Starší žákyně skončily na PČR v Oseku nad Bečvou na stříbrné pozici. Vítězem se stal Sokol Tymákov, na bronzové příčce TJ Šroubárna Žatec

V prvním pátečním utkání jsme narazili pozdějšího vítěze (Tymákov) a byla z toho prohra o 2 branky – v druhém páteční zápase jsme porazili Dobrušku a v sobotu jsme pak Žatec, Osek i Chropyni a v neděli těsně Modřany.
Účastníci turnaje dle oblastí a přiřazených čísel:

1. Sokol Dobruška (východočeská oblast)
2. Sokol Tymákov (západočeská oblast)
3. TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast)
4. TJ Chropyně (severomoravská oblast)
5. TJ Sokol Vracov (jihomoravská oblast)
6. TJ Spartak Modřany (středočeská oblast)
7. TJ Sokol Osek nad Bečvou (družstvo pořadatele)

Ředitel turnaje: Jana Sládečková (Rokytnice)
Rozhodčí: Miroslav Přikryl (Rokytnice), Petr Šimánek (Krčín), Pavel Paško (Vítkovice)

Aneta Lopraisová vyhlášena nejlepší obránkyní turnaje, Kateřina Slavíková těsně druhá mezi brankáři a Adéla Dobešová na třetím místě mezi útočníky

Pátek

9 - 9
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Chropyně vs TJ Spartak Modřany

11 - 18
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Sokol Osek nad Bečvou vs TJ Šoubárna Žatec

13 - 11
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

Sokol Tymákov vs TJ Sokol Vracov

9 - 16
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

Sokol Dobruška vs TJ Chropyně

10 - 21
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Sokol Osek nad Bečvou vs Sokol Tymákov

21 - 13
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Šoubárna Žatec vs TJ Spartak Modřany

20 - 8
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Sokol Vracov vs Sokol Dobruška

15 - 6
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Chropyně vs TJ Sokol Osek nad Bečvou

11 - 19
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Spartak Modřany vs Sokol Tymákov

Sobota

4 - 10
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Šoubárna Žatec vs TJ Sokol Vracov

10 - 8
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Spartak Modřany vs Sokol Dobruška

17 - 6
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Sokol Vracov vs TJ Sokol Osek nad Bečvou

11 - 10
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

Sokol Tymákov vs TJ Chropyně

13 - 19
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

Sokol Dobruška vs TJ Šoubárna Žatec

13 - 12
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Spartak Modřany vs TJ Sokol Osek nad Bečvou

6 - 8
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Chropyně vs TJ Sokol Vracov

16 - 9
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

Sokol Tymákov vs TJ Šoubárna Žatec

10 - 13
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Sokol Osek nad Bečvou vs Sokol Dobruška

Neděle

8 - 7
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Sokol Vracov vs TJ Spartak Modřany

8 - 8
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

TJ Šoubárna Žatec vs TJ Chropyně

11 - 21
St. žačky - PČR
Osek nad Bečvou

Sokol Dobruška vs Sokol Tymákov

Sestava: Kateřina Slavíková, Aneta Lopraisová, Barbora Slavíková, Kateřina Kulendová, Karolína Semmlerová, Aneta Varmužová, Kateřina Salvová, Adéla Chlustinová, Adéla Dobešová, Aneta Kuchynková

Komentáře k našim utkáním a branky najdete po rozkliknutí jednotlivých zápasů našich děvčat:

 

Tabulka turnaje

PořTýmZápVýhRemProVs BOb B+ / -Bod
16600101623912
2650174443010
36312797187
462226451136
562136377-145
661056296-342
760065597-420