ČlánkyVýsledky

Předehrávka dorostenek s Jihlavou, 7. května 2016

Na třetí pokus vstoupily dorostenky do jarní části soutěže předehrávkou s Jihlavou. Podzimní duel na domácím hřišti se odložil na konec května a zimních pohárů se Jihlava neúčastnila, a tak to bylo první střetnutí s Jihlavou v tomto soutěžním ročníku.

Dorostenky
SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Vracov 13:31 (7:12)
Rozhodčí: Bartáková Anna (Humpolec) nedostavila se
Začátek: 9:30

Sestava a branky:  Jurečková – Kutarňová, Novotná, Somrová, Lopraisová, Kočičková – Fridrichová (11), Šafářová (10), Jandásková (6), Niklová (4)

Komentář trenéra k utkání:
„Již před utkáním jsem měl obavy z nasazení rozhodčího a na tomhle jsem se shodl s hostující trenérkou, zápas o první místo v tabulce by měl pískat vhodnější a zkušenější rozhodčí, to že rozhodčí nakonec bez omluvy ani nepřirazila mě příliš nepřekvapilo a tak jsem si musel první poločas odpískat sám – druhý již s přehledem odpískal domácí borec mužů Honza Krpálek.

První poločas z naší strany nebyl moc pohledný, spousta ztracených míčů při nepřesných přihrávkách a standartní střelba do míst, kde se brankářovi nejlépe chytá, v obraně všechny branky jedna jak druhá. Prohýřená noc na Majálesu byla na našich holkách značně vidět.

Ve druhém poločase se nám podařilo zefektivnit přechod z obrany do útoku a také střelbu. Za zmínku stojí prostřední pasáž druhé půle, kdy Kateřina Šafářová z pěti útoků po pěti střelách docílila pěti branek. 

Celý zápas bylo vidět, že máme víc naběháno než soupeřky, které odehrály v útoku bez střídání, což určitě hrálo svou roli, protože jinak systémově působil jihlavských útok velice dobře sehraný a ocenit musím také to, že měly po celou dobu utkání snahu vsítil branku a v průběhu druhé půle to nezabalily.“