Semifinále zimní ligy dorostenek, Vracov, neděle 8. března 2020

V neděli 8. března se ve Vracově hrálo  semifinále „D“ zimní ligy dorostenek. Do finále postupuje Draken Brno, TJ Sokol Vracov, TJ Sokol Bakov nad Jizerou

Účastníci: TJ Sokol Vracov (jihomoravská oblast), Draken Brno (jihomoravská oblast), SK Studénka (severomoravská oblast), TJ Chropyně (severomoravská oblast), Sokol Bakov nad Jizerou (středočeská oblast), TJ Spartak Modřany (středočeská oblast)

Rozhodčí: Miroslav Přikryl (Rokytnice), Natálie Navrátilová (Chropyně), Miloň Ziegler (Brno)

Sestava a branky: Kateřina Slavíková, Barbora Slavíková, Kateřina Salvová, Aneta Lopraisová, Kateřina Kulendová, Aneta Varmužová, Terezie Uherková, Adéla Dobešová (21). Aneta Kuchynková (15), Amálie Varmužová (6), Adéla Chlustinová (5), Natálie Snášelová (2)

Rozpis utkání

4 - 4
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Sokol Vracov vs TJ Sokol Bakov nad Jizerou

9 - 11
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Spartak Modřany vs Draken Brno

8 - 8
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

SK Studénka vs TJ Chropyně

8 - 15
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Sokol Bakov nad Jizerou vs Draken Brno

5 - 6
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

SK Studénka vs TJ Sokol Vracov

9 - 8
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Chropyně vs TJ Spartak Modřany

10 - 9
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Sokol Bakov nad Jizerou vs SK Studénka

14 - 5
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

Draken Brno vs TJ Chropyně

14 - 7
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Sokol Vracov vs TJ Spartak Modřany

8 - 10
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Chropyně vs TJ Sokol Bakov nad Jizerou

12 - 6
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

SK Studénka vs TJ Spartak Modřany

9 - 8
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

Draken Brno vs TJ Sokol Vracov

8 - 8
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Modřany vs TJ Sokol Bakov nad Jizerou

17 - 7
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

TJ Sokol Vracov vs TJ Chropyně

10 - 7
Dorostenky ZLM semifinálová skupina "D"
Vracov

Draken Brno vs SK Studénka

Tabulka semifinále

PořTýmZápVýhRemProVs BOb B+ / -Bod
1550059372210
253114932177
352214044-46
45113414013
551133757-203
650143854-161