Starší žáci na ZHP SMOP

V neděli 13. ledna si vyjeli vracovší starší žáci poměřit síly se severomoravskými družstvy do Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Sestava:Dominik Lukeš,David Pres,Šimon Hofr,Vojta Marek,Michal Pres,Tomáš Mrkva,Tomáš Kulenda,Petr Bačík

Vracov-Stará Ves 6:13
Zápas se vyvíjel ze strany Vracova velmi bledě,protože se nám zpozdil vlak a část týmu dojela jen tak tak načas takže jsme se nestihli rozcvičit… Ale i přes to dokázal brankář Vracova chytnout pár střel a útok proměnit pár  tutovek.

Vracov-Studénka 6:8 (3:7)
Asi nejhorší zápas se hrál se Studénkou, která rychlými protiútokya špatnými zákroky brankáře Vracova střílela jeden gól za druhým. Až do druhého poločasu  nastoupili Vracovští lépe a do konce zápasu dostali jen 1 gol a dali další 3

Vracov-Chropyně 8:2
Ale naopak nejpovedenější zápas se sehrál s Chropyná, která nenašla recept na Vracovskou obranu a nedokázala najít ani recept na náš útok, jenž dával jeden gól za druhým. Brankář Lukeš udržel v druhém poločase čisté konto.

Vracov-Rokytnice 6:8
Zápas s Rokytnicí byl nejvyrovnanějším zápasem dne. Vracov se  v případě vítězství  mohl posunout na 3.místo. Bohužel pro nás jsme jen dotahovali – Rokytnice vedla po celý zápas.

Vracov-Svinov 7:6
Poslední a nejpovedenější zápas turnaje začal lépe pro Jihomoravský tým. Už z první  povedené akce se Vracov dostal do vedení. Poté zahrozili hosté,a le brankář Lukeš střelu chytil. Celý 1. poločas se spíš hrálo kdo vybojuje víc času v útočném pásmu protože útoky obou týmů byly na stejné úrovni, avšak Vracov měl buď lepší mušku nebo brankář byl moc malý. Každopádně brankář Lukeš neměl o nic menší práci než brankář na opačné straně. Ke konci 1.poločasu za stavu 5:3 odpískal sudí 6 metrový hod za faul vracovského obránce, ale Lukeš šestku chytil. Útok Svinova hrál po celý zápas jeden a ten samý systém, takže to nebylo pro obranu těžké.  Druhý poločas začal velice klidně z oboustran, útokům se nedařilo proměńovat šance. Svinovu se nedařily systémy a rozehrávky trestných hodů,Vracov měl zas špatnou mušku. Svinovský tlak se ukázal až v závěru, kdy zrychlili přihrávky, ale ke zkorigování výsledku na 7:6 se dostali až pár vteřin před koncem.