Kompletní výsledky – všechny tabulky z hracího víkendu 27. a 28. dubna aktualizovány!

Muži
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava B 34:14 (15:6)
Sestava: Červenák – Hanák, Bulička, Loprais, Lukeš, Raiskub, Šelle – David (4), Fridrich (9), Jandásek (3), Plášek (10), Sobotka (8)
Rozhodčí: Šimek Martin

V příjemném jarním dopoledni přivítali muži Sokola Vracov soupeře z daleké Jihlavy. Začátek utkání se nesl ve vyrovnaném duchu, kdy na dvě domácí branky dokázal vždy jihlavský útok odpovědět. Změna taktiky obrané řady přinesla své ovoce ve formě několika vynesených míčů, které po rychlých přehrávkách hostujících obrany přetavili domácí borci ve tříbrankové vedení. Druhá polovina první půle už jasně patřila Slováckému celku, který se rozehrál jak v obraně, tak v útoku a šlapal jak dobře namazaná mašina. Obrana sbírala soupeři jeden balon za druhým a forvardi proměňovali pohledné kombinace. Pár neproměněných tutovek zachránil horácký celek od dvacetibrankové nadílky již v první půli.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, jen s tím rozdílem, že co vracovský útok to vstřelená branka a náskok domácích rychle narůstal. Tento trend se na chvíli změnil okolo 45. Minuty zápasu, kdy si domácí útočná lajna vybrala slabší chvilku. Z té se však naštěstí po pár minutách probrala a opět podpořila dobře hrající obranu dalšími vstřelenými góly. Konec zápasu se dohrával v poklidném tempu, kdy bylo naprosto patrné, kdo celý zápas opanoval. I proto mohl zapsat rozhodčí Šimek do zápisu o utkání jednoznačný výsledek 34:14 ve prospěch domácích borců.