Branky:

• Mrkva 5
  • Kulenda 2
  • Pres 3

Za chladného nedělního dopoledne odehráli starší žáci svůj druhý zápas sezóny. Soupeř dojel z nedalekého Veselí nad Moravou.

Domácí celek střelecky nezvládl úvod utkání, kdy se nepodařilo proměnit dva šestimetrové hody, a proto teprve v 15. minutě upravoval skóre na 3:2 Michal Pres. Veselí, které bylo ochuzeno o své útočné opory z minulých let, ztroskotalo na Vracovském brankáři Lukešovi. To vedlo k poločasovému výsledku 4:2.

Do druhého poločasu nastoupilo domácí družstvo s vidinou zisku drahocenných bodů. Zlepšený výkon předvedl Tomáš Mrkva, který v krátké době vstřelil 3 branky a zvýšil tak náskok Vracova.

Na straně hostů se prosazoval pouze útočník číslo 5 – Martin Buček, který dvěma pěknými podstřely potrápil domácího brankáře, a dělal nemalé starosti Vracovským obráncům.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího Šimka, se obě družstva rozešla za stavu 10:6. Pochvalu si zaslouží domácí obrana v čele s brankáře, kteří předvedli nejlepší výkon za poslední rok.