InformaceVýsledky

Vracov – Humpolec, 10.6.2018

V neděli 10.6.2018 jsme odehráli na domácím hřišti poslední kolo oblastní soutěže. Bohužel družstva dospělých k zápasům nepřijela a tak se hrály pouze žákovské zápasy. Starší žákyně si vybojovaly 2. místo v oblasti a postup na Pohár ČR v Oseku nad Bečvou, dorostenky jsou přeborníkem oblasti a zahrají si na MČR v Krčíně (Nové Město nad Metují). Mladší žákyně skončily v oblasti na třetím místě a i tak se probojovaly se na PČR v Tymákově (druhá Miroslav se nepřihlásila).
kromě celkového umístění byla v kategorii starších žákyň nejlepší obráncem sezony vyhlášena Aneta Lopraisová a v kategorii dorostenek nejlepší střelkyní Natálie Polanská.

Ml. žačky
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec A  5:13 (4:7)
Rozhodčí: Marek
Začátek: 8:00

Sestava a branky:  Koutná Sandra, Koišová Michaela, Salvová Kateřina, Maradová Nicol, Repíková Adéla, Tužilová Barbora, Kůrová Ema (1), Kozumplíková Helena, Maradová Natálie, Zancová Natálie, Polášková Inka, Snášelová Natálie (4)

Komentář k utkání: Zázrak se nepodařil (zisk jednoho bodu), ale dlouho jsme s vítězem oblasti drželi krok. V konečném součtu nám chyběl 1 bod na druhé místo. Zisk bronzových medailí je určitě úspěchem, protože na podzim jsme k třetímu místu měli hodně daleko.

St.žačky
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec  29:4 (18:0)
Rozhodčí:
Začátek: 9:15

Sestava a branky: Slavíková Kateřina, Lopraisová Aneta (1), Kulendová Kateřina (2), Slavíková Barbora, Kremlová Aneta, Semmlerová Karolína, Salvová Kateřina, Chlustinová Adéla (4), Dobešová Adéla (11), Kuchynková Aneta (11)

Komentář k utkání:

 

ženy:
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec
Rozhodčí: 
Začátek: 10:30

Sestava a branky: 

Komentář k utkání:

Ml.žačky
TJ Sokol Vracov  TJ Jiskra Humpolec B  11:6 (8:1)
Rozhodčí: 
Začátek: 12:00

Sestava a branky: Koutná Sandra, Koišová Michaela, Salvová Kateřina, Maradová Nicol, Repíková Adéla, Tužilová Barbora, Kůrová Ema, Kozumplíková Helena, Maradová Natálie, Zancová Natálie (2), Polášková Inka, Snášelová Natálie (9)

Komentář k utkání: