InformaceVýsledky

Víkend 24. a 25. září 2016

Tento víkend ženy hrály  dvoukolo na východě Čech – v sobotu v Opatovicích nad Labem a v neděli v Náchodě a muži, mladší i starší žákyně žákyně porazili  Humpolec a tak si z Vysočiny vezeme plný počet bodů

Sobota
Ženy
TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Sokol Vracov 22:21 (13:12)
Rozhodčí: Doležal Jan (Podlázky)

Sestava a branky: Čajková Silvie – Polanská Andrea, Jurečková Lucie, Somrová Veronika – Polanská Natálie (5), Hurtíková Marcela (4), Chlustinová Renata (2), Gajdušková Tereza (9)

Na víkendové dvojkolo odjížděly vracovské ženy v poněkud menším počtu. Nic avšak dopředu nevzdávaly a o tom jistě hovoří i sobotní skóre. Opatovickému týmu chyběla nejlepší střelkyně B.Bittnerová, avšak tým byl posílen z řad prvoligového Hlinska. Vracovskému týmu také tentokrát pomohla Terka Gajdušková.
Začátek zápasu velmi dobře vyšel našim ženám, které si až do 14. minuty udržovaly 1-2 gólový náskok. Domácí se však postupně začali zlepšovat jak střelecky, tak přitvrdili v obraně. V druhém poločase si tak opatovické hráčky dokázaly vytvořit náskok (15.min. 20:17). Vracovské děvčata se však nevzdávala a dotahovala co to šlo. Nakonec to ale bohužel k bodovému zisku nestačilo a zápas skončil těsnou prohrou Vracova.

Neděle
Sportklub Náchod – TJ Sokol Vracov 19:15 (10:9)
Rozhodčí: Kotlář Pavel (Krčín)

Sestava a branky: Čajková Silvie – Polanská Andrea, Somrová Veronika, Jurečková Lucie – Chlustinová Renata (2), Hurtíková Marcela (11), Polanská Natálie (2)

K nedělnímu zápasu nastupovala vracovská děvčata pouze v 7. Do zápasu však vstoupila odhodlaně a vyklubal se z toho, i v takovém počtu, velmi vyrovnaný zápas. Zlom nastal až v polovině druhého poločasu, kdy domácí začínali utíkat na rozdíl 2-3 gólů. I když se obrana snažila sebrat co nejvíce míčů, přestala se bohužel dařit střelba. Ve 28.minutě byl stav 16:14 a koncovka zápasu vypadala, že bude velmi napínavá (konec 32.min.) Na vracovský tým ale asi dopadla únava. Útok neproměnil několik jasných šancí, a přestalo se dařit i obraně. Konečný výsledek tak neodpovídá po celou dobu vyrovnanému zápasu a naše ženy jsou stále bez bodu.

Muži 11:45
TJ Jiskra Humpolec B – TJ Sokol Vracov 15:21 (9:9)
Rozhodčí: Váca Josef (Jihlava)

Sestava a branky: Červenák – Raiskup, Bábíček, Marek, Bulička – David (3), Jandásek (4), Mrkva (2), Fridrich (12)

Komentář utkání: Úvod vracovským mužům vyšel. Hned z prvního útoku vedli 1:0, domácí však v zápětí srovnali. Vracov si dokázal vypracovat poměrné rychle tříbrankový náskok. V polovině první půle začala hra našeho útoku statičnět a hosté začali snižovat. V 21. minutě byl vyloučen Bulička při brejkové situaci za zákrok v oblasti obličeje. Domácí však z přesilovky nedokázali nic vytěžit, to hra 7 na 7 jim šla o poznání lépe a do poločasu dokázali srovnat.

V druhé půli se vracovský útok ihned chytl a dával prakticky co útok, to branku. Bohužel obrana v této fázi zápasu nedokázala vynést míč a domácí neustále srovnávali. Zlomový moment nastal ve 40. minutě, kdy obrana konečně vynesla míč, útok se prosadil a Vracov si opět začal budovat náskok, který do konce zápasů navýšil na šest branek.

St. žačky 15:00
TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 7:23 (3:13)
Rozhodčí: Vošický Stanislav (Humpolec)

Sestava a branky: Kulendová – Lopraisová, Kůrová, Semmlerová, Varmužová An., Šťastná – Varmužová T. (13), Kuchynková (6), Dobešová (3), Chlustinová (1)

Ml. žačky 14:00
TJ Jiskra Humpolec „A“ – TJ Sokol Vracov 6:28 (4:12)
Rozhodčí: Romanovská Tereza (Humpolec)

Sestava a branky: Koutná – Salvová, Snášelová, Varmužová Am. – Kuchynková (13), Chlustinová (9), Dobešová (6)

Ml.žačky 16:00
TJ Jiskra Humpolec „B“ – TJ Sokol Vracov 6:21 (1:14)

Rozhodčí: Vošický Stanislav (Humpolec)

Sestava a branky: Koutná – Salvová (1), Snášelová (1), Varmužová Am. – Dobešová (10), Kuchynková (5), Chlustinová (4)

Komentář trenéra k zápasům žaček„V Humpolci nás dnes čekali tři zápasy po sobě, což je samo o sobe náročné, ne tak pro celkově čtyři útočnice, které momentálně máme k dizspozici a to ještě Áďa Chlutinová hrála nemocná. Naštěstí herní převaha ve všech utkáních byla na naší straně, a tak nehrozila ztráta bodů. Dobře si vedla zejména Sandra v brance, která se mezi tyčemi objevila vůbec poprvé.