Výsledky našich družstev ze sobotního a nedělních utkání

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Sokol Vracov 18:15 (8:8)
Rozhodčí: Planka Zbyněk (Svinov)

Sestava: Čajková Silvie, Jurečková Lucie – Polanská Andrea, Repíková Michaela, Netopilová Pavlína, Pekařová Monika, Somrová Veronika – Hurtíková Marcela (8), Polanská Natálie (6), Gazdová Renata (1), Šafářová Kateřina

Komentář:
K dalšímu druholigovému utkání zajížděla vracovská děvčata k nováčkovi soutěže do Staré Vsi nad Ondřejnicí. Utkání začali lépe domácí, které vlétly na mladý vracovský tým. Jen díky dobrému výkonu obrany a obou hostujících brankářek se podařilo domácí držet na dosah. V 25 minutě to bylo 7:3 pro domácí. Potom se konečně probudil i hostující útok a díky zrychlené hře a přesné střelbě bylo po třiceti minutách skóre 8:7 pro domácí a zkušená hostující Renata Gazdová proměnila trestný hod po čase ze středu lišáckým padáčkem, takže do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Do druhé půle znovu nastoupil hostující tým stejně jako v poločase prvním. První branku vstřelil až v osmé minutě. Ale naštěstí se nedařilo ani domácím, takže ve 45 minutě to bylo 12:12a schylovalo se k závěrečnému dramatu. Pevnější nervy nakonec měl domácí tým, který si vytvořil v 50 minutě rozhodující třígólový náskok, na který již hráčky Vracova nedokázaly odpovědět.

Trenér Vracova Zdeněk Loprais zhodnotil průběh utkání takto:
„Opět jsme doplatili na nezkušenost mladého týmu, který se po velkých obměnách teprve sehrává. Na druhou stranu i přes prohru jsem s naší předvedenou hrou docela spokojený. Když jsme šli do této sezóny, bylo jasné, že potřebujeme čas, aby se tento nový kolektiv stmelil a herně vyspěl, takže každý takový dobrý zápas nám dává sílu do další práce. Pevně věřím, že s tímto kolektivem můžeme předvádět hezkou házenou, která nám přinese radost a přijdou i dobré výsledky.“