Poslední mistrovské zápasy tohoto roku.

Muži:
Vracov – Draken B 23:22 (11:12)
Sestava: Červenák, Gasnárek – Hanák, Loprais, Bulička, Raiskup, Šelle – Plášek (5), Jandásek, Sobotka (7), Fridrich (10)

Studené a sychravé počasí poslední říjnové neděle, kdy ručička teploměru ukazovala pouze 2  stupně Celsia, přiměla hráče odehrát zápas posledního kola JMOP ve vracovské sportovní hale. Úvod utkání patřil domácím,kteří i přes neproměnění několika dobrých šancí udržovali dvoubrankový náskok. Domácí obraně se podařilo vynést několik míčů, ale až školáckými technickými chybami se zase o ně připravila. Od 20. Minuty prvního poločasu začali domácí útočníci hrát individuálně a to moc úspěchu nepřineslo, hostujícím se podařilo slepenými brankami otočit vývoj a rozhodčí Ziegler tak ukončil první dějství za stavu 11:12.

Ve druhém poločase začala bitva o každý balón. Vracovský útok začal hrát kolektivně a drakenskou obranu v pohodě přehrával, bohužel to domácím nešlo po střelecké stránce a proto se výsledek utkání tahal až do konce.

Sedm minut před koncem se podařilo domácím bojovným výkonem vývoj utkání otočil a vedli 19:18. Hostům se bohužel podařilo odpovědět.  Minutu před koncem byl stav 22:21 hosté se dostali do střelecké pozice a tuto šanci přetavil v branku. Zkušení domácí útočníci se touto situací nenechali zaskočit, rychlou kombinací se dostal Sobotka ke střelbě a technickou střelou rozhodl o domácím vítězství.

Dnešní hra útoku byla pohledná, kdy naši kluci přehrávali brněnskou obranu, jen to chce získat klid při zakončení. Pochvalu za bojovnost zaslouží celé mužstvo. Střelecky se dnes dařilo Petru Fridrichovi, který dal 10 branek, a šly mu zejména trestné hody.