InformaceVýsledky

Vracov – Miroslav, neděle 7. dubna 2019

V neděli 7.dubna 2019 se dohrávalo poslední podzimní kolo Oblastního přeboru. Soupeřem našich děvčat byla TJ Miroslav. Všech šest bodů zůstalo zaslouženě doma.

Starší žačky:
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav   20:3 (11:3)
Sestava a branky:
Slavíková Kateřina, Chlustinová Adéla (3), Kuchynková Aneta (8), Dobešová Adéla (7), Snášelová Natálie (2), Varmužová Aneta, Varmužová Amálie, Salvová Kateřina, Uherková Terezie, Slavíková Barbora, Lopraisová Aneta, Polášková Inka
Rozhodčí:  Navrátilová Natálie (Chropyně)
Začátek: 9:00

Miroslavské hráčky nevěděly kam dřív skočit. Soupeře jsme předčili po všech stránkách a nebýt spousty tyček a přešlapů, tak se otřásala třicítka.

Mladší žákyně:
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav  14:7 (8:5)
Koutná Sandra, Polášková Inka, Repíková Adéla, Tužilová Barbora, Snášelová Natálie (10), Varmužová Amálie (4), Zálešáková Sára, Zancová Natálie, Kozumplíková Helena
Rozhodčí:
Navrátilová Natálie (Chropyně)
Začátek: 10:15

Výborně zachytala brankářka Sandra Koutná. V útoku nás pořád trápí nepřesná střelba. Po dobrém začátku utkání (6:1) začala tradiční vybíjená a poločas skončil 8:5. Ve stejném stylu začal i druhý poločas – soupeř snížil na rozdíl dvou branek (8:6). Pak se hra v útoku zlepšila a zápas se dohrál bez nervů (14:7)

Dorostenky:
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav  20:9 (12:1)
Slavíková Kateřina, Chlustinová Adéla (6), Kuchynková Aneta (10), Dobešová Adéla (3), Varmužová Aneta, Kulendová Kateřina (1), Salvová Kateřina, Uherková Terezie, Slavíková Barbora, Lopraisová Aneta,
Rozhodčí:
Začátek: 11:30

I druhý zápas v téměř totožné sestavě začal koncertem. V poločase byl stav 12:1. Pak už se projevila únava a soupeř výsledek upravil. Ani spousta tyček a přešlapů nepokazila dojem z pěkného zápasu. Holky dohrály zápas v plném tempu až do konce.