Vracov – Miroslav, Náchod, 15.9.2019

V neděli jsme domácím hřišti přivítali družstva TJ Miroslav a Sportklub Náchod. Všechny body zůstaly doma.
dorostenky:
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav  20:7 (8:4)

Sestava a branky: Slavíková Kateřina, Kulendová Kateřina, Lopraisová Aneta, Salvová Kateřina, Slavíková Barbora, Uherková Terezie, Varmužová Aneta, Dobešová Adéla (4), Chlustinová Adéla (10), Kuchynková Aneta (5), Snášelová Natálie (1), Varmužová Amálie
Rozhodčí:  Šimek Martin (Vracov)
Začátek: 9:00

mladší žačky:
TJ Sokol Vracov  – TJ Miroslav  14:12 (10:4)

Sestava a branky: Repíková Adéla, Tužilová Barbora, Sequenz Alex, Čamlíková Ludmila, Chlustinová Liliana, Kozumplíková Helena (1), Zálešáková Sára (7), Zancová Natálie (6)
Rozhodčí:  Marek Vojtěch  (Vracov)
Začátek: 10:30

starší žačky:
TJ Sokol Vracov  – TJ Miroslav 31:7 (14:5)

Sestava a branky: Slavíková Kateřina, Salvová Kateřina, Polášková Inka, Dobešová Adéla (11), Chlustinová Adéla (9), Kuchynková Aneta (5), Snášelová Natálie (6), Varmužová Amálie
Rozhodčí:  Navrátilová Natálie
Začátek: 11:45

ženy:
TJ Sokol Vracov  – Sportklub Náchod 15:14 (11:8)

Sestava a branky: Jurečková Lucie – Polanská Andrea, Kulendová Kateřina, Flajzarová Silvie, Somrová Veronika, Kožuchová Adriana, Pekařová Monika – Šafářová Kateřina, Niklová Eliška (5), Polanská Natálie (6), Chlustinová Renata (1), Fridrichová Alžběta (3)
Rozhodčí:  Navrátilová Natálie
Začátek: 13:00

Komentář kapitánky:
Konečně jsme se sešly ve skoro plné sestavě a hned byl zápas o něčem jiném. Soupeřky z Náchoda už pár let známe, proto jsme se na tréninku snažili alespoň trochu zaměřit na jejich typickou hru a na to, co nám vždy dělalo problém.
Do zápasu se nám podařilo vstoupit až nečekaně dobře, když jsme po pár minutách utekly soupeři na skóre 3:0. Ve zbytku zápasu se však jednalo o celkem vyrovnaný duel, kdy jsme soupeře ale nenechaly jít do vedení. Tak to nakonec zůstalo až do konce, kdy se v posledních minutách rozhodlo o našem vítězství 15:14.