V nedělní části dvoukola přívítal Vracov ženy Náchoda a starší žákyně Miroslavi.

TJ Sokol Vracov – SK Rubena Náchod 22:21 (10:8)
Sestava: Čajková S. – Polanská A., Repíková, Netopilová, Kozumplíková, Somrová – Svitálková (3), Hurtíková (10), Raiskubová (7), Gazdová (1), Šafářová (1)
Rozhodčí: Jiří Mailwalder (Ostopovice)

V nedělním utkání čekal na Vracov opět velice těžký úkol, vždyť soupeřky z Náchoda vyhrály obě podzimní utkání o deset branek. Začátek domácím vyšel, kdy ve čtvrté minutě vedl 3:1. V té chvíli se ale probudil hostující útok a běhen pár minut to bylo o dvě branky pro Náchod a trochu to začalo připomínat podzimní utkání, kdy měl Vracov dobrý vstup do utkání, ale poté začal ztrácet. Tentokrát to ale domácí hráčky naštěstí nedopustily a trpělivou hrou v útoku a dobrou obranou, otočily poločasové skóre na 10:8 ve svůj prospěch. V druhé půli se domácím dařilo držet těsný náskok. Mezi 12 a 22 minutou jakoby na hřišti existoval jen domácí celek. Obrana získávala jeden míč za druhým a útok krásnými akcemi zvyšoval skóre na 20:15 v 22.minutě druhé půle. Zdálo se, že se utkání již bude dohrávat v poklidu, a že soupeřky jsou smířené s prohrou, ale opak byl pravdou. Hostující celek si vzal oddechový čas a poté začal na hřišti koncertovat a během pěti minut to bylo jen 21:19 pro domácí. Na to zareagovala domácí lavička, kdy si vzal Vracov oddechový čas. Trenéři nabádali hráčky na trpělivou hru. Hned ale po chybě v útoku se Náchod dostal do jednogólového kontaktu. Hostující celek ale poté šel do velikého rizika, kdy 50 vteřin před koncem, přestal bránit vracovský útok a spoléhal na brankářku. V té chvíli vzala veškerou odpovědnost na svá bedra Marcela Hurtíková a

zvýšila vedení domácích o dvě branky, a ani rychlý gól hostů, již nestačil. A tak se Vracov mohl těšit z dvou důležitých bodů. V útoku se dařilo zejména Marcele Hurtíkové a Andreje Raiskubové. Utkání zhodnotila kapitánka Vracova Romana Svitálková:

„ Ta včerejší remíza z Modřanami nám hodně pomohla psychicky. Hrály jsme od začátku jako kolektiv a konečně nám vyšlo to, že se dařilo obraně i útoku. Byl to velice pěkný zápas s dramatickým závěrem, který jsme ale dopustili sami. Tohoto bychom se měly v dalších utkáních vyvarovat, abychom zbytečně neztrácely, dobře rozehraná utkání. Tento víkend se nám vyvedl, a doufám, že nám pomůže, abychom se v další části ligy porvaly o další body“.

Další utkání sehraje Vracov po třítýdenní pauze (díky oslavě 110let národní házené)