Výsledky družstev 6. a 7. června 2015

Poslední letošní vystoupení čeká na muže na turnaji v Jihlavě a mladší žačky na turnaji v Brně. Ženy zajíždí na východočeské dvoukolo a st. žačky dohrávaly zápas s Ostopovicemi.

 

 

 

 

 

Ženy II. liga
Sobota
TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Sokol Vracov 25:19 (11:11)
Rozhodčí: Kotlář Pavel (Krčín)

Sestava a branky: Čajková S. Jurečková – Polanská A., Repíková, Somrová, Pekařová, Kozumplíková, Netopilová – Hurtíková, Svitálková, Raiskubová, Šafářová, Gazdová

Komentář:

Neděle
SK Rubena Náchod – TJ Sokol Vracov 23:17 (11:7)
Rozhodčí: Šimánek Petr (Krčín)

Sestava: Čajková S. Jurečková – Polanská A., Repíková, Somrová, Pekařová, Kozumplíková, Netopilová – Hurtíková, Svitálková, Raiskubová, Šafářová, Gazdová

Komentář:

Muži
Sobota
2. vložený turnaj v Jihlavě

  09:00 Draken Brno C Draken Brno B 11:13 (00:00)  
  09:35 TJ Sokol Vracov A SK Autonot Jihlava 5:16 (00:00)  
  10:10 TJ Sokol Vracov B Draken Brno C 0:10 (00:00)  
  10:45 Draken Brno B TJ Sokol Vracov A 8:7 (00:00)  
  11:20 SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov B 10:0 (00:00)  
  11:55 TJ Sokol Vracov A Draken Brno C 13:18 (00:00)  
  12:30 Draken Brno B TJ Sokol Vracov B 10:0 (00:00)  
  13:05 Draken Brno C SK Autonot Jihlava 6:13 (00:00)  
  13:40 TJ Sokol Vracov B TJ Sokol Vracov A 1:10 (00:00)  
  14:15 SK Autonot Jihlava Draken Brno B 9:8 (00:00)

Starší žačky
Pátek
TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 15:20 (7:11)

Sestava a branky: Řepová – Kutarňová, Novotná (1), Kolibová, Kočičková – Polanská N. (8), Fridrichová (8), Čajková K. (1), Vybíralová (2)

Mladší žačky
Sobota
8. turnaj na Drakenu v Brně

Vracov – Ostopovice 6:11 (1:3)
Branky: Vybíralová (3), Chlustinová (3)

Vracov – Humpolec 15:8 (6:1)
Branky: Vybíralová (7), Kuchynková (3), Chlustinová (4), Varmužová T. (1)

Vracov – Draken 3:8 (0:3)
Branky: Varmužová T .(2), Kuchynková (1)

Vracov – Miroslav 4:11 (3:7)
Branky: Chlustinová (1), Varmužová T. (2), Kuchynková (1)

Vracov – Olbramovice 8:7 (5:1)
Branky: Vybíralová (4), Kuchynková (2), Varmužová T. (2)

Sestava: Škarecká, Slavíková – Bimková, Snášelová B., Snášelová S., Varmužová B., Králová, Dobešová – Vybíralová, Chlustinová, Kuchynková, Varmužová T.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..