ČlánkyVýsledky

Základní kolo JMOP ZLM dorostenek v Jihlavě, sobota 17. ledna 2015

V sobotu odstartoval nový formát zímní soutěže dorostenek, základní kolo jihomoravského kraje proběhlo ve sportovní hale v Jihlavě, tři krajské nejlépe umístěné celky posoupily do čtvrtfinálové skupiny A, která se sehraje v sobotu 31. ledna ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Vracovské dorostenky se na turnaji utkání s domácí Jihlavou, brněnským Drakenem a 1. NH Brno a hosty ze středočeského kraje Spoje Praha a Spartak Modřany.

[table id=12 /]

[table id=13 /]

Sestava: Jurečková – Kutarňová, Novotná, Pekařová, Somrová, Kolibová – Polanská N. (25), Fridrichová (18), Šafářová (16), Niklová (11)

Na základní kolo ligy dorostenek odcestoval Vracov do Jihlavy, s týmem tentokrát neodcestovaly dvě útočnice, Jandásková a Čajková K, tudíž v útočných řadách opět zaskakovala obránkyně Fridrichová. Dorostenky bez ztráty bodu na turnaji zvítězily a zajistily si postup do čtvrtfinálové skupiny A, kde se ve své skupině utkají opět s Jihlavou a druhým celkem severomoravského krajského kola. Ze šesti účastníků rozdělených do dvou skupin (turnaj dále pokračuje pavoukem) postoupí čtyři nejlepší družstva do semifinálové skupiny D, která se uskuteční v sobotu 21. února ve Vracově, doufejmě, že se děvčata probojují dále a na domácím turnaji nebudou chybět.

Hodnocení turnaje slovy trenéra: „Na turnaj jsme vstávali velmi brzy, již před čtvrtou hodinou ranní, před turnajem jsem měl velký strach, aby děvčata nebyla z cesty unavená a hlavně nejela pouze v sedmi, což se naštěstí ani jedno nestalo. U děvčat, která minulý týden neabsolvovala turnaj žaček byla vidět povánoční nerozehranost, ale s přibývajícími zápasy na turnaji se jejich forma lepšila. Jsem rád, že se nám splnil plán postoupit z prnvího místa, což by nám mělo zajistit lepší pozici pro čtvrfinálový turnaj ve Staré Vsi, kde bude nás cíl určitě postoupit do domácího semifinálového kola.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..