Družstvo žen hrálo v sobotu první jarní zápas na hřišti Olbramovic

Ženy:
TJ Olbramovice  – TJ Sokol Vracov  15:19 (9:13)
Rozhodčí:  Šotner
Začátek: 9:30

Sestava a branky: brankářka: Lucie Jurečková, obrana: Andrea Polanská, Veronika Somrová, Pavlína Netopilová, Adriana Kožuchová, útok: Renata Chlustinová (2), Eliška Niklová (4), Natálie Polanská (9), Kateřina Šafářová (4)

Komentář k utkání: K prvnímu jarnímu utkání jsem zajížděli do Olbramovic. Došlo ke změně rozhodčího, pískal Miloš Šotner z Vémyslic a od prvních minut bylo znát kdo je domácí. Děvčata začala hodně vlažně „jakoby ještě byly na cestě“. Ve dvanácté minutě byl stav 5:2 pro domácí. Z naší strany tam byla spousta chyb a hlavně nepřesná střelba. Postupem času se ale děvčata za slunného počasí rozehřála a začala přebírat iniciativu na svou stranu. Během pár minut se podařilo obraně získat dost balónů na to, aby útok, zužitkoval tuto výhodu v brankový příděl, do soupeřovi branky. Zbytek poločasu byl již pevně v našich rukách a do šaten se šlo za stavu 13:9 pro Vracov. Druhá půle byla především hrou obran, tak moc branek nepadlo. Vracovjankám to ale stačilo a bezpečně si vítězství udržely. Premiéru si odbyla Adriana Kožuchová a byla to především ona, která svou tvrdou hrou dostávala soupeřky do úzkých. Jinak děvčata předvedla, mimo prvních minut, pěkný týmový výkon.