Články

ZHP SMOP Dorostenky, Troubky – neděle 17. 2. 2013

Dorostenky vyjely změřit síly se severomoravskou oblastí a omrknout svého soupeře na blížícím se poháru.

Troubská hala nepatří mezi největší, prostřední třetina měřila pouhé tři metry, což napomáhalo ke svižnější hře nahoru dolů a většímu počtu branek. Početná marodka byla vidět na všech družstvech, žádný z oddílů nedorazil v plné sestavě.

Zápasy se hrály dvoukolově 1×20 minut, našimi soupeři byly Svinov, Stará Ves a Chropyně.

Ze začátku turnaje byl pro naše děvčata největší problém místní míč, který padal holkám z ruk jako horký brambor. Celý turnaj byl pojatý v rámci tréninku a všechny holky dostaly na hřišti stejný prostor pro vyzkoušení nových taktik a technik, čemuž také odpovídají některé výsledky.

Natálie Polanská 1

Holky nakonec o skóre zkončily na 3. místě. Za zmínku také stojí kuriózní výsledek Stará Ves – Svinov, který zkončil 1:1.

Vrchni řada zleva: Bulička Libor, Repíková Míša, Pekařová Monika, Jurečková Lucka, Novotná Vanesa, Vykydalová Eliška, Presová Jana
Dolní řada zleva: Šafářová Katka, Polanská Natka, Somrová Verča, Hurtíková Marcela, Jandásková Klára