Výsledky

Podlázky – Vracov 10. září 2016

Předehrávku hodového 9.kola 2. ligy žen odehrály naše ženy ve 12:30 hod na hřišti TJ Sokol Podlázky (u Mladé Boleslavi). Ani z třetího zápasu bohužel žádný bodový zisk.
TJ Sokol Podlázky – TJ Sokol Vracov 23:17 (15:13)

Za krásné slunné soboty zajížděla děvčata k neznámému soupeři do Podlázek, se kterým se potkala jen před třemi lety na turnaji. Do sestavy se po dlouhé době vrátila Marcela Hurtíková a Natálie Polanská, ale chyběla Tereza Gajdušková. Již cesta tam, jakoby napověděla jak vše bude probíhat. Ucpaná dálnice před Mladou Boleslaví, znamenala zpoždění Vracova a začalo se hrát jen díky čekací době. Takže děvčata nastupovala do utkání dá se říct přímo z auta a to se po téměř pětihodinové cestě projevilo. Než se hosté trochu seznámili s povrchem a domácím soupeřem svítilo na tabuli hrozivé skóre 7:0 pro domácí a to teprve probíhala devátá minuta. Poté si hostující trenér vzal oddechový čas a většinou klidný, tentokrát musel své svěřenkyně nastartovat zvýšeným hlasem. A mělo to úspěch, devatenáctá minuta a již to bylo jen 10:7 pro domácí. Poločas končil trestem po čase, který domácí proměnili a uzavřeli poločasový stav na 15:13 pro Podlázky. O poločase se domluvila taktika co vychází, že se dá z utkáním ještě něco dělat, jenomže hostující celek vběhl do druhé půle jako do první a na branku čekal celých sedm minut. a na další jedenáct. Hostům v poměrně úzkém kádru docházely síly a na zvrat již neměli. Ještě k tomu byla za faul do obličeje vyloučena Pekařová, ale to již bylo v době, kdy domácí drželi jasný náskok.

Sestava:
Brankářka: Silvie Čajková
Obrana: Andrea Polanská, Lucie Jurečková, Veronika Somrová, Monika Pekařová
Útok: Renata Chlustinová 2, Kateřina Šafářová, Marcela Hurtíková 11, Natálie Polanská 4