Vracov – Ostopovice výhra Vracov 12:11 (8:7)

Vracov – Draken 1:3 (0:1)

Vracov – Miroslav 0:3 (0:2)

Vracov – Olbramovice 6:6 (6:3)

Sestava: Kulendová, Slavíková, Snášelová B. a S.,Králová, Kočiěková, Varmužová B., Salvová, Škarecká, Lopraisová, Chlustinová (4), Kuchynková (1), Vybíralová (10), Pechalová (14), Varmužová T. (1),

Na poslední letošní turnaj jely mladší žačky do Brna na Draken. Hned v prvním zápase velice překvapivě dokázaly zvítězit poprvé v sezóně nad účastníkem PČR Ostopovicemi. V druhém zápase s přehledem přehrály Humpolec. Ve třetím zápase o konečné řtvrté místo v ročníku prohrály žačky s Drakenem když vázla především střelba našich mladých útočnic. Dalším překvapivým výsledkem byla remíza se třetím týmem tabulky Olbramovicemi, kde v druhém poločase střelecky opět útok selhal. Mladší žačky tak od čtvrté příčky dělil pouze jeden vstřelený gól a skončily tak na konečném pátem místě.

Neděle 8. června
Muži
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Osek nad Bečvou 20:14 (8:8)
Rozhodčí: Paško Pavel (Ostrava)
Sestava: Gasnárek, Lukeš D. – Hanák, Raiskup, Tománek P., Lukeš R., Loprais,  Šelle, Bulička – Tománek J. (10), Plášek (6), Fridrich (1), Jandásek (2), David, Svitálek (1)

Úvod zápasu se domácím nevydařil, rychle prohrávali 0:2. Útok se pomalu začínal dostávat do tempa a snižoval brankovou ztrátu. První poločas byl poznamenán mnoha fauly a teatrálními pády. Do konce poločasu se domácím povedlo srovnat na poločasových 8:8. Do druhého poločasu opět lépe vstoupili hosté, když hned z prvího útoku vstřelili branku. To však bylo naposledy, co v tomto zápase vedli. Domácí obrana společně s brankářem začala šlapat ve správný čas a hosté vsítili druhou poločasovou branku až v 16. minule, kdy již Vracov vedl pohledným náskokem šesti branek. Zbytek utkání se naštěstí pro domácí dohrál bez dramatické záplatky.