V neděli 16.9.2018 sehrála naše družstva utkání v Brně na Moravské Slávii.

KNH MS Brno x TJ Sokol Vracov 13:24 (7:11)
Rozhodčí:
 Jiří Maiwaelder (Ostopovice)
Začátek: 11:45
Sestava a branky: Jurečková – Somrová, Pekařová, Netopilová – Hurtíková (8), Polanská N. (7), Šafářová (4), Niklová (3), Chlustinová R. (2)

Muži
KNH MS Brno „B“ x TJ Sokol Vracov 20:15 (11:8)
Rozhodčí: Kamil Oweis (Draken Brno)
Začátek: 13:00
Sestava a branky: Gasnárek – Marek, Hanák, Šelle – Mančík, David, Mrkva, Plášek

Po jednom tréninku odjeli muži bojovat o body na Morendu. Více než se soupeřem bojovali muži sami se sebou a technickými chybami. Za stavu 2:2 se zranil Vojta Marek (vykloubené rameno, zdravíme pohotovost u Svaté Anny) a zápas již nedohrál. Vzhledem k tomu, že do obrany nebylo na střídaní, musel jít do obrany vypomoct Pavel Mančík, který se s touto úlohou vypořádal dobře, nicméně spousta již zmiňovaných technických chyb nedala šanci zabojovat mužům byť jen o bod.

Dorostenky:
KNH MS Brno x TJ Sokol Vracov 6:30 (3:9)
Začátek: 14:15
Sestava a branky: Slavíková – Lopraisová, Varmužová An., Kulendová, Slavíková, Salvová, Semmlerová – Chlustinová A. (13), Dobešová (9), Kuchynková (8)

V úvodu utkání se dařilo především naší obraně, která zásobovala útok spousty míčů, bohužel přední řady se v první půli předháněly, která více trefí brankářku hostí. První branku jsme inkasovali až ve dvacáté minutě jak jinak po zbytečné chybě. Devět vstřelených branek za poločas bylo mizerných, po poločasové „promluvě do duše“ se střelba výrazně zlepšila a skóre začalo postupně narůstat. Třicátou branku vstřelila Aneta Kuchynková trestem po čase.