Výsledky

liga ženy HK Hlinsko v Čechách vs TJ Sokol Vracov, 28.5.2023

V neděli 28. května hrály ženy k odvetné utkán na hřiště HK Hlinsko. Nervózní utkání z obou stran. V prvním poločase útok nastřelil deset tyček a neproměnil dva pokutové hody. Po polovině druhého poločasu výborné zákroky naší brankářky vedly k třem úspěšným trhákům a když se přidaly dva proměněné tresty, odskočili jsme deset minut před koncem na rozdíl pěti branek (15:10). Neproduktivní hra v útoku pokračovala a tak za dalších pět minut soupeř snížil na 15:14. Trenér si bere oddychový čas, ale v útoku to pořád drhlo a tak 1,5 minuty před koncem soupeř srovnal. Z protiútoku střílíme vítěznou branku. Ještě perfektní zákrok Katky v brance a body jsou naše. Po výhře v Hlinsku  ženy na třetím místě (vzájemné zápasy). Bomba!! Ale ještě je potřeba získat z posledních tří zápasů čtyři body:  4. června v Bakově a 10.-11. června (dvojkolo doma – Tymákov, Přeštice)
liga ženy:
HK Hlinsko v Čechách x TJ Sokol Vracov  15:16 (7:7)
Čas utkání:
11:00
Rozhodčí: Filip Fišer
Sestava a branky:  Kateřina Slavíková, Aneta Lopraisová, Andrea Polanská,  Barbora Slavíková, Inka Polášková, Kateřina Kulendová, Alžběta Fridrichová (6), Adéla Chlustinová (3), Adéla Dobešová, Amálie Varmužová (7)