Informace

Ostopovice x Vracov, neděle 28. dubna 2019

Poslední dubnovou neděli se utkala naše družstva s Ostopovicemi.

St. žačky
Ostopovice x Vracov 14:33 (7:16)
Rozhodčí: Pavel Krejčík (Ostopovice)
Začátek: 9:00

Sestava a branky: Koutná Sandra – Lopraisová Aneta, Varmužová Aneta, Slavíková Barbora, Semmlerová Karolína, Salvová Kateřina, Uherková Terezie – Kuchynková Aneta (12), Chlustinová Adéla (11), Dobešová Adéla (5), Snášelová Natálie (5)

Svou premiéru za starší žačky si v brance odbyla Sandra Koutná. V útoku se nám letos poprvé podařilo vstřelit 30 a více branek a v obraně sbírala další minuty Terka. Opět jsme natáhli šňůru výher o další zápas a k postupu na Mistrovství republiky nám chybí ještě ze zbývajících 6 bodů bodů uhrát 4, tudíž jasno bude až v předposledním kolem.

Dorostenky
Ostopovice x Vracov 23:21 (12:10)
Rozhodčí: Jan Musil (Ostopovice)
Začátek: 12:00

Sestava a branky: Kulendová Kateřina – Lopraisová Aneta, Varmužová Aneta, Slavíková Barbora, Semmlerová Karolína, Salvová Kateřina, Uherková Terezie – Kuchynková Aneta (5), Chlustinová Adéla (9), Dobešová Adéla (7), Snášelová Natálie

Při absenci Katky Slavíkové si do branky musela stoupnout Katka Kulendová a chyběla tak v obraně. Prohra s Ostopovicemi zamíchala tabulkou a dorostenky o postup na Pohár do Litvínova budou muset ještě zabojovat.

Hodnocení obou utkání trenérem: „Obě utkání byly naprosto odlišné, v prvním nám do branky spadlo téměř všechno, v tom druhém jsme jako obvykle nastřelili spoustu tyček. V zápase žaček Sandra Koutná dokázala chybějící Katku Slavíkovou zaskočit, nicméně v zápase dorostenek už absence Katky byla citelně znít a soupeř tak vsítil spoustu jednoduchých branek. Největším problémem však byl odevzdaný vstup do utkání který vydržel obraně do 20. minuty první půle. V zápase jsme dokázali sedmibrankovou ztrátu stáhnout na dvě, bohužel nám však již chyběl čas překlopit utkání na svou stranu. Na druhou stranu po dlouhé době jsme opět hráli složité a náročné utkání, což je jen dobře, takových máme velmi málo. Prohra sice mrzí, nicméně musím holky pochválit, že to ani při sedmibrankové ztrátě nezabalily a rvaly se až do závěrečného hvizdu, bohužel tentokrát to nemělo šťastný konec. Takováto prohra ve vyrovnaném utkání má však vyšší cenu jak pravidelná výhra o dvacet branek.“