ČlánkyVýsledky

Vracov – Jihlava a Miroslav, sobota 26. října

V sobotu 26.10.2013  v předposledním kole 2.ligy B přivítali muži na domácím hřišti  SK Autonot Jihlava. Ženy a starší žákyně hrály svá utkání na hřišti TJ Miroslav. Výsledky níže.

Muži:
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 23:21 (12:14)

Po prohraném poločase, kdy se obraně vůbec nedařilo, jsme postupně srovnali skore a šli do těsného vedení. A když se zlepšila obrana, soupeř znervozněl a začal dělat chyby. Několik vybojovaných míčů útok přetavil v až čtyřbrankové vedení a taktickou hrou jsme dovedli utkání k zisku 2 bodů.

Rozhodčí: Slavík V. (Nýřany)
Sestava: Gasnárek, Červenák – Tománek P., Lukeš, Raiskup, Šelle, Loprais, – Tománek J (12),  Jandásek (2), Fridrich (2), Sobotka (1), Plášek 6)

Ženy
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 4:16 (2:10)

Dobře jsme zvládli začátek utkání. Od vedení 6:0 jsme se přidaly k slabé hře domácích a i po bídě v druhém poločase jsme soupeře jasně přehrály a odvážíme z Miroslavi oba body.

Rozhodčí: Příhoda Jiří (Brno)
Sestava: Čajková – Presová, Polanská, Netopilová, Pekařová – Svitálková (7), Kozumplíková (5), Hurtíková (2), Raiskubová (2)

St. žačky:
TJ Miroslav A – TJ Sokol Vracov 11:9 (7:4)

Po katastrofální střelbě ztratila děvčata nečekaně první body v soutěži. Kdyby se hrálo na tyčky, tak  jasně vyhrála.  Přesto přezimují na čele tabulky díky lepšímu skore před Miroslaví A a Jihlavou (všichni po 12 b.).

Sestava: Jurečková – Fridrichová, Novotná, Somrová, Kutarňová, Kolibová – Polanská N. (6), Jandásková (2), Niklová (1), Čajková K.

TJ Miroslav B – TJ Sokol Vracov 8:18 (4:11)