Články

Přípravný zápas žen s Drakenem

První dubnovou neděli sehrály ženy přípravný zápas v Brně s Drakenem.

Draken – Vracov 19:22 (7:6,13:13)
Tuto neděli sehrály vracovské ženy poslední přípravný zápas na půdě vedoucího týmu krajského přeboru Drakenu Brno. Hrálo se 3x20minut. Obě družtva nastoupila v nekompletních sestavách. Od začátku bylo patrné, že obě družstva přešla z haly ven, takže bylo k vidění spousta nepřesností a ztracených míčů. První třetinu vyhrála vracovská děvčata v poměru 7:6. Pak se obě družtva tahala o vedení a druhá třetina skončila 13:13. Po přestávce začalo pršet a s mokrým míčem si lépe poradila vracovská děvčata, která zvládla poslední třetinu a vyhrála v poměru 9:6. Za Vracov poprvé nastoupila drakenská odchovankyně Eliška Vykydalová, která se střelecky zapsala 7 přesnými zásahy.

Sestava Vracova:
Brankářka: Silva Čajková
Obrana: Silva Flajzarová, Andrea Polanská, Monika Pekařová, Pavlína Netopilová
Útok: Marcela Hurtíková 8, Andrea Raiskubova 1, Dorka Kozumplíková 6, Eliška Vykydalová 7

Příští neděli 13.4.2014 zahajují ženy jarní soutěž doma od 12:00 hodin s Olbramovicemi B.

Olbramovice mají první soutěžní utkání již za sebou, včera předehrávaly svůj městským duelem „áčko“ s „béčkem“. Nejtěsnějším rozdílem vyhrálo „béčko“ 16:15 (7:5).